Szukaj

Dzisiaj ostatni Bal Dziennikarzy. Przypominamy zdjęcia, które przeszły do historii show-biznesu!

Ostatni bal Rusin i Lisa, Lech Kaczyński i Doda, "ptasi" kapelusz Moniki Olejnik – to tylko namiastka tego, co tam się działo!
Bal Dziennikarzy najgłośniejsze zdjęcia

Najgłośniejsze zdjęcia z Balu Dziennikarzy

Charytatywny Bal Dziennikarzy to nie tylko szczytny cel i wzniosła inicjatywa, ale także wydarzenie, za kulisami którego kryje się wiele mniejszych i większych sensacji, plotek i ploteczek ze świata show-biznesu, polityki i kultury, którymi później żywią się media, a także opinia publiczna. W związku z ostatnią edycją wydarzenia, przypominamy zdjęcia, które z różnych względów, przeszły do historii mediów.

Te nieziemskie suknie przeszły do historii Balu Dziennikarzy! Po prostu istne szaleństwo! [DUŻO ZDJĘĆ]

1. Ostatni wspólny Bal “przyjaciółek” Kingi Rusin i Hanny Lis

Tę historię zna dosłownie każdy. One dwie, on jeden. One przyjaciółki, on mężem jednej z nich. Ten romans był chyba jednym z budzących najbardziej skrajne emocje w świecie mediów. Zdjęcie to przedstawia ostatnią ich wspólną imprezę. W kontekście całej sytuacji jest ono tak wymowne, że w zasadzie komentowanie go, mogłoby zostać uznane za spory nietakt z naszej strony…

Ostatni wspólny Bal "przyjaciółek" Kingi Rusin i Hanny Lis

Ostatni wspólny Bal “przyjaciółek” Kingi Rusin i Hanny Lis

2. Spotkanie byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego z piosenkarką Dorotą Rabczewską

Bal Dziennikarzy to niebywała okazja do spotkania i przenikania się różnych środwisk. To również niepowtarzalna sposobność do tego, żeby zapozować do zdjęcia z przedstawicielami najwyższych głów w państwie. Z tej szansy postanowiła skorzystać jedna z naszych czołowych skandalistek, piosenkarka Dorota Rabczewska, która zapragnęła “cyknąć sobie fotkę” z Lechem Kaczyńskim. Wkrótce potem media obiegło głośne zdjęcie przedstawiające prezydenta i wokalistkę, która stojąc u jego boku, pokazała charakterystyczne “rogi”. Tak, tak… To żaden fotomontaż.

Spotkanie byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego z piosenkarką Dorotą Rabczewską

Spotkanie byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego z piosenkarką Dorotą Rabczewską

Spotkanie byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego z piosenkarką Dorotą Rabczewską

Spotkanie byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego z piosenkarką Dorotą Rabczewską

3. Niebanalne nakrycie głowy Moniki Olejnik

Ta kreacja przeszła do historii Balu Dziennikarzy. “Ptasi” akcent w postaci toczka Anna Dello Russo dla H&M tej stylizacji był bardzo odważnym krokiem na polskich salonach. Czy został przyjęty z entuzjazmem? Opinie w tym względzie były bardzo podzielone. Ale jeśli coś nie wywołuje dyskusji, to też nie istnieje. A nie to jest przecież celem Prawdziwych Dam!

Kolorowy ptak polskiego dziennikarstwa doskonale wie jak zaszaleć na salonach! Zobaczcie wszystkie szalone kreacje Moniki Olejnik z Balu Dziennikarzy!

Monika Olejnik - Bal Dziennikarzy 2014

Monika Olejnik – Bal Dziennikarzy 2014

4. Debiut Małgorzaty Rozenek na czerwonym dywanie

Małgorzata Rozenek u boku (obecnie już eks-męża) Jacka Rozenka zadebiutowała na czerwonym dywanie. Jeszcze wtedy nie wiedzieliśmy, że już niedługo zostanie największą gwiazdą TVN, wyjdzie za mąż za przystojnego Radosława Majdana, a jej drugim imieniem stanie się Perfekcyjna.

Debiut Małgorzaty Rozenek na czerwonym dywanie

Debiut Małgorzaty Rozenek na czerwonym dywanie

5. Redakcja serwisu Jastrząb Post przy stoliku z gwiazdami

To niebywały powód do dumy dla całej ekipy naszej Redakcji! Rok 2016 był dla nas rokiem szczególnym. Jednym z ważniejszych wydarzeń był udział i zaangażowanie reprezentacji Jastrząb Post, która we współpracy z marką kosmetyczną Obagi, a także gwiazdami i celebrytami polskiego show-biznesu (Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, Karolina Szostak i Łukasz Jemioł, Katarzyna Warnke i Krzysztof Gojdź), w pomoc najbardziej potrzebującym.

Jastrząb Post na Balu Dziennikarzy 2016

Jastrząb Post na Balu Dziennikarzy 2016

Czym gwiazdy zaskoczą nas w tym roku?


Biel czy srebro na imprezę?

×