Na Balu Dziennikarzy 2019 aż kipiało od miłości! Tylu pięknych par na raz nie zobaczycie na żadnym innym czerwonym dywanie!

Bal Dziennikarzy 2019 pary

Bal Dziennikarzy 2019 pary

Bal Dziennikarzy 2019 – najpiękniejsze pary na czerwonym dywanie

16 lutego na 19. Balu Dziennikarzy 2019 pojawiła się plejada największych polskich gwiazd. Nie wszystkie przybyły same. Wielu znanych i lubianych pojawiło się w towarzystwie partnerów i partnerek. Na czerwonym dywanie zrobili prawdziwe show! W powietrzu aż kipiało od ich miłości rodem z filmów. Kto zjawił się na ściance z ukochanym lub ukochaną i która para wyglądała najlepiej? Zobaczcie zdjęcia!

19. Charytatywny Bal Dziennikarzy 2019 upłynął pod znakiem miłości. Dwa dni po Walentynkach, 16 lutego w Warszawie, odbyła się największa i najbardziej prestiżowa show-biznesowa impreza charytatywna roku. Gwiazdy TVP, TVN i Polsatu, a także inni bywalcy salonów, bawili się razem pod jednym dachem. Nie wszyscy przyszli jednak solo! Na czerwonym dywanie nie zabrakło również par, które roztaczały wokół siebie atmosferę miłości i szczęścia. Kogo widziano?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Ryszard Kalisz i Dominika Lis, Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski, Anna Kalczyńska i Maciej Maciejowski, Kinga Rusin i Marek Kujawa, Robert Korzeniowski z nową partnerką, Roman Giertych i Barbara Giertych, Katarzyna Frank-Niemczycka i Zbigniew Niemczycki, Dorota Soszyńska z partnerem, Paula Marciniak z partnerem, Paweł Piskorski z partnerką czy Robert Stockinger z partnerką, 

Która z pięknych par wypadła najlepiej na czerwonym dywanie? Zobaczcie w naszej galerii!

Bal Dziennikarzy 2019: Dekolt Anny Wendzikowskiej nie zostawił nic dla wyobraźni! Ubrała się bardzo odważnie!

Wystylizowana na wielką damę Anna Kalczyńska z mężem wiedli prym na parkiecie Balu Dziennikarzy 2019! W tej sukni śmiało może jechać na Oscary!

Wielki debiut Roberta Korzeniowskiego z nową partnerką na salonach! Skradli całą uwagę na Balu Dziennikarzy 2019


Monika Olejnik, Tomasz Ziółkowski - Bal Dziennikarzy 2019

Monika Olejnik, Tomasz Ziółkowski - Bal Dziennikarzy 2019

Kinga Rusin, Marek Kujawa - Bal Dziennikarzy 2019

Kinga Rusin, Marek Kujawa - Bal Dziennikarzy 2019

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - Bal Dziennikarzy 2019

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - Bal Dziennikarzy 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×