Szukaj

Na Balu Dziennikarzy 2019 aż kipiało od miłości! Tylu pięknych par na raz nie zobaczycie na żadnym innym czerwonym dywanie!

Bal Dziennikarzy 2019 pary

Bal Dziennikarzy 2019 pary

Bal Dziennikarzy 2019 – najpiękniejsze pary na czerwonym dywanie

16 lutego na 19. Balu Dziennikarzy 2019 pojawiła się plejada największych polskich gwiazd. Nie wszystkie przybyły same. Wielu znanych i lubianych pojawiło się w towarzystwie partnerów i partnerek. Na czerwonym dywanie zrobili prawdziwe show! W powietrzu aż kipiało od ich miłości rodem z filmów. Kto zjawił się na ściance z ukochanym lub ukochaną i która para wyglądała najlepiej? Zobaczcie zdjęcia!

19. Charytatywny Bal Dziennikarzy 2019 upłynął pod znakiem miłości. Dwa dni po Walentynkach, 16 lutego w Warszawie, odbyła się największa i najbardziej prestiżowa show-biznesowa impreza charytatywna roku. Gwiazdy TVP, TVN i Polsatu, a także inni bywalcy salonów, bawili się razem pod jednym dachem. Nie wszyscy przyszli jednak solo! Na czerwonym dywanie nie zabrakło również par, które roztaczały wokół siebie atmosferę miłości i szczęścia. Kogo widziano?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Ryszard Kalisz i Dominika Lis, Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski, Anna Kalczyńska i Maciej Maciejowski, Kinga Rusin i Marek Kujawa, Robert Korzeniowski z nową partnerką, Roman Giertych i Barbara Giertych, Katarzyna Frank-Niemczycka i Zbigniew Niemczycki, Dorota Soszyńska z partnerem, Paula Marciniak z partnerem, Paweł Piskorski z partnerką czy Robert Stockinger z partnerką, 

Która z pięknych par wypadła najlepiej na czerwonym dywanie? Zobaczcie w naszej galerii!

Bal Dziennikarzy 2019: Dekolt Anny Wendzikowskiej nie zostawił nic dla wyobraźni! Ubrała się bardzo odważnie!

Wystylizowana na wielką damę Anna Kalczyńska z mężem wiedli prym na parkiecie Balu Dziennikarzy 2019! W tej sukni śmiało może jechać na Oscary!

Wielki debiut Roberta Korzeniowskiego z nową partnerką na salonach! Skradli całą uwagę na Balu Dziennikarzy 2019


Monika Olejnik, Tomasz Ziółkowski - Bal Dziennikarzy 2019

Monika Olejnik, Tomasz Ziółkowski - Bal Dziennikarzy 2019

Kinga Rusin, Marek Kujawa - Bal Dziennikarzy 2019

Kinga Rusin, Marek Kujawa - Bal Dziennikarzy 2019

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - Bal Dziennikarzy 2019

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - Bal Dziennikarzy 2019

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×