Dziś 6 rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich! Tak wygląda prawdziwa miłość! [DUŻO ZDJĘĆ]

Rocznica ślubu Lewandowskich

Rocznica ślubu Lewandowskich

22 czerwca Anna i Robert Lewandowscy świętują szóstą rocznicę ślubu, którym w 2013 roku żył cały show-biznes! Przypominamy zdjęcia i szczegóły z tego wyjątkowego wydarzenia.

Uważa się ich za najpiękniejszą parę polskiego show-biznesu. Zbudowali razem prawdziwe imperium i wcale nie zamierzają się zatrzymywać. Robert Lewandowski i Anna Lewandowska świętują właśnie szóstą rocznicę ślubu, a my przypominamy wam historię ich miłości.

Kiedy i jak poznali się Lewandowscy?

Poznali się na obozie integracyjnym, zakochali w sobie nieco później. Ich znajomość trwa już ponad dziesięć lat, a choć ślub wzięli w 2013 roku, ich uczucia ani na moment nie zmalały. Wręcz przeciwnie. Dogadują się bez słów, są dla siebie wsparciem i otuchą, a rok temu, 4 maja, zostali rodzicami ślicznej Klary. Dziecko jedynie umocniło związek, który wielu uważa za idealny. Czym Anna ujęła swojego przyszłego męża? Jej pasja, motywacja i samoświadomość w realizowaniu postawionych sobie zadań sprawiły, że Lewandowski kompletnie stracił głowę:

Obserwowałem ją i chciałem podnosić sobie poprzeczkę. W ogóle w Polsce mało kto rozumie, jak ważną rolę w życiu piłkarza odgrywa kobieta. Zrozumieć sportowca naprawdę nie jest tak łatwo. Ania nie ma z tym problemu, bo po pierwsze sama trenowała, a po drugie szybko znalazła dla siebie własną drogę – wyznał w rozmowie z Playboyem.

A jakie ona miała wrażenie po poznaniu Roberta? Okazuje się, że na początku ani trochę jej nie imponował:

Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Łączył nas sport. Robert powiedział mi na początku znajomości: „Daj sobie szanse poznać faceta, którego nigdy nie poznałaś”. Pomyślałam, że to dobry bajer. A tak poważnie, to zdanie ze mną zostało… I tak się zaczęło – zdradziła Lewandowska.

Jak wyglądał ślub Lewandowskich?

Ich ślub był wydarzeniem roku. Pisały o nim wszystkie media, prasa, w social mediach aż huczało. Rozgłos medialny i radość fanów były tak ogromne, że od pięciu lat nikomu nie udało się powtórzyć tego sukcesu. Byliśmy świadkami scen rodem z Hollywood – paparazzi wynajmowali helikoptery, by zdobyć jakiekolwiek zdjęcia, a projektantów nachodzono w ich atelier, by sprawdzić, który z nich tworzy suknię ślubną. Ostatecznie okazało się, że Lewandowska poszła do ślubu w kreacji Macieja Zienia, który do tej pory pozostaje jednym z jej ulubionych kreatorów mody.

Ceremonia odbyła się w kościele świętej Anny w Serocku, a cała impreza kosztowała podobno nawet 250 tysięcy euro. Goście mieli zapewniony szereg rozrywek, para młoda podjechała długą, białą limuzyną, a bezpieczeństwa wszystkich pilnowała prywatna ochrona.

Pierwsza ciąża Anny Lewandowskiej i narodziny Klary

Gdy okazało się, że Anna spodziewa się dziecka, entuzjazm był jeszcze większy. Mała Klara jeszcze przed narodzinami stała się prawdziwym fenomenem, a kiedy 4 maja do mediów przedostała się informacja, że Lewandowscy zostali rodzicami, wszystkie portale społecznościowe najzwyczajniej w świecie oszalały. Wszyscy fani chcieli im pogratulować!

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie najbardziej urocze momenty z ostatnich sześciu lat. To, bez dwóch zdań, miłość aż po grób.

Życzymy wszystkiego najlepszego.

Zobacz: Anna Lewandowska i Marina Łuczenko pokazały swoje śliczne dzieci w Grecji! Są także sławni mężowie oraz odkryte opalone ciała!

Zobacz: Anna Lewandowska i Marina Łuczenko nawet na plażę ubrały się jak na pokaz mody! Ich letnie kreacje zapierają dech!

Zobacz: Mamy hit wakacji! Robert Lewandowski, Enej i Donatan nagrali lepszy numer niż “Despacito”! Za chwilę będzie lecieć wszędzie! [WIDEO]


Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×