Dziś 8. rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich! Para uczciła ją piękną sesją, a my przypominamy zdjęcia z bajkowej ceremonii

Rocznica ślubu Lewandowskich

Rocznica ślubu Lewandowskich

22 czerwca Anna i Robert Lewandowscy świętują ósmą rocznicę ślubu, którym w 2013 roku żył cały show-biznes! Przypominamy zdjęcia i szczegóły z tego wyjątkowego wydarzenia. Zobaczcie, jak para uczciła brązowe gody.

Uważa się ich za najpiękniejszą parę polskiego show-biznesu. Zbudowali razem prawdziwe imperium i wcale nie zamierzają się zatrzymywać. Robert Lewandowski i Anna Lewandowska świętują właśnie ósmą rocznicę ślubu, a my przypominamy wam historię ich miłości.

Kiedy i jak poznali się Lewandowscy?

Poznali się na obozie integracyjnym, zakochali w sobie nieco później. Ich znajomość trwa już ponad dziesięć lat, a choć ślub wzięli w 2013 roku, ich uczucia ani na moment nie zmalały. Wręcz przeciwnie. Dogadują się bez słów, są dla siebie wsparciem i otuchą. Spełniają się jako rodzice Klary i Laury. Dzieci jedynie umocniły związek, który wielu uważa za idealny. Czym Anna ujęła swojego przyszłego męża? Jej pasja, motywacja i samoświadomość w realizowaniu postawionych sobie zadań sprawiły, że Lewandowski kompletnie stracił głowę:

Obserwowałem ją i chciałem podnosić sobie poprzeczkę. W ogóle w Polsce mało kto rozumie, jak ważną rolę w życiu piłkarza odgrywa kobieta. Zrozumieć sportowca naprawdę nie jest tak łatwo. Ania nie ma z tym problemu, bo po pierwsze sama trenowała, a po drugie szybko znalazła dla siebie własną drogę – wyznał w rozmowie z Playboyem.

A jakie ona miała wrażenie po poznaniu Roberta? Okazuje się, że na początku ani trochę jej nie imponował:

Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Łączył nas sport. Robert powiedział mi na początku znajomości: „Daj sobie szanse poznać faceta, którego nigdy nie poznałaś”. Pomyślałam, że to dobry bajer. A tak poważnie, to zdanie ze mną zostało… I tak się zaczęło – zdradziła Lewandowska.

Jak wyglądał ślub Lewandowskich?

Ich ślub był wydarzeniem roku. Pisały o nim wszystkie media, prasa, w social mediach aż huczało. Rozgłos medialny i radość fanów były tak ogromne, że od pięciu lat nikomu nie udało się powtórzyć tego sukcesu. Byliśmy świadkami scen rodem z Hollywood – paparazzi wynajmowali helikoptery, by zdobyć jakiekolwiek zdjęcia, a projektantów nachodzono w ich atelier, by sprawdzić, który z nich tworzy suknię ślubną. Ostatecznie okazało się, że Lewandowska poszła do ślubu w kreacji Macieja Zienia, który do tej pory pozostaje jednym z jej ulubionych kreatorów mody.

Ceremonia odbyła się w kościele świętej Anny w Serocku, a cała impreza kosztowała podobno nawet 250 tysięcy euro. Goście mieli zapewniony szereg rozrywek, para młoda podjechała długą, białą limuzyną, a bezpieczeństwa wszystkich pilnowała prywatna ochrona.

Narodziny Klary i Laury

Gdy okazało się, że Anna spodziewa się dziecka, entuzjazm był jeszcze większy. Mała Klara jeszcze przed narodzinami stała się prawdziwym fenomenem, a kiedy 4 maja 2017 do mediów przedostała się informacja, że Lewandowscy zostali rodzicami, wszystkie portale społecznościowe najzwyczajniej w świecie oszalały. Wszyscy fani chcieli im pogratulować! Podobna euforia ogarnęła branżę i internet trzy lata później, gdy 6 maja na świat przyszła Laura.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie najbardziej urocze momenty z ostatnich ośmiu lat. To, bez dwóch zdań, miłość aż po grób. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, jakim Robert uczcił brązowe gody. Pełna namiętności fotografia z chrzcin młodszej córki, które odbyły się w maju 2021, zasługuje na same komplementy.

Równie piękna fotografia pojawiła się na profilu Ani:

Życzymy wszystkiego najlepszego.


Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej

Komentarze

 • Gość pisze:

  Samych sukcesow, wspaniala para, Robert szacunek za Twoja prace, podziwiam 👍✊

 • Krajowianka pisze:

  Trzeba pracować i mieć głowe na karku a nie narzekać i wmawiać że twarz sie zmieniła. Zęby każdy dziś robi, trudno żeby światowi ludzie z Polski nie zrobili sobie zębów.Opiekunki pracujące w Niemczech też sobie robią Życze Naj nailepszego oby opatrzność czuwała nad nimi i szacunek za ciężką pracę.

 • Gość pisze:

  Wszystjiego Naj Najlepszego, oby zawsze nad wami ktoś czuwał i wspierał. Naprawde dużo pracy włożyliście aby żyć na poziomie. A to nie każdy potrafi. Życze wam dalszej wytrwałości.

 • Gość pisze:

  „Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni” – masz rację. Twarz Lewandowskiej ewaluowała. Nie to, że kiedyś była brzydka, ale i twarz i zęby zrobione.

 • Hanna pisze:

  Blogoslawienstwa Bozego.

 • Darius pisze:

  WSZYSTKIEGO Najlepszego Dla Was zdrowie i Błogosławieństwa Bożego

 • Gość pisze:

  NIECH WAS BÓG BŁOGOSŁAWI

 • Gość pisze:

  Biedni ludzie są piękni, zadbani, uśmiechnięci, pomocni, pracowici, zaradni wykorzystywani, okradani, dlatego biedni

 • Gość pisze:

  Sami na wszystko zapracowali swoimi umiejętnościami. Szacunek za to i za trwającą miłość. Najlepszego!

 • Gość pisze:

  Są wspaniali. Tak samo jak Kinga i Marek

 • Gość pisze:

  Niesamowicie zmienia się człowiekowi twarz i spojrzenie jeżeli wkradną się do życia ogromne sumy pieniędzy. Jak już kiedyś ktoś powiedział „Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni”.. pozdrowienia

 • Gość pisze:

  Wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×