Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak razem na czerwonym dywanie festiwalu filmowego [zdjęcia]

Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka nie mogło zabraknąć na najbardziej prestiżowym festiwalu kina w Polsce. Festiwal PKO Off  Camera 2015 dzisiaj ma swój finał. Z tej okazji do Krakowa przybyła plejada największych gwiazd polskiego i zagranicznego świata filmu.

Mimo, że na festiwal z Hollywood przyleciał Wentworth Miller to i tak wszystkie oczy były zwrócone w stronę Agnieszki Szulim i jej ukochanego. Piotr-Woźniak Starak jest producentem filmowym, więc jego obecność na festiwalu jest oczywista, poza tym wyprodukowany przez niego film „Bogowie” startował w konkursie filmów polskich. I z festiwalu wyjeżdża z nagrodą pubiczności. 

Zobacz: Finał Off Plus Camera 2015: Plejada gwiazd w Krakowie – Wentworth Miller, Szulim i Starak, Rubik, Rusin… [DUŻO ZDJĘĆ]

Agnieszka Szulim postawiła na czerń – smoking uzupełniła najmodniejszymi sandałkami Gianvito Rossi. Uwagę zwrócił bardzo oryginalny kolczyk dziennikarki.

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentowała się para zakochanych na czerwonym dywanie. Agnieszka Szulim pozowała też do zdjęć z Anją Rubik.

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×