#10yearschallenge opanowało Instagram! Zobacz jak wyglądały gwiazdy 10 lat temu!

#10yearschallenge

#10yearschallenge

 #10yearschallenge – zdjęcia gwiazd 10 lat temu

Wyzwanie #10yearschallenge podbija Instagram. Gwiazdy masowo publikują sklejki swoich aktualnych zdjęć z fotografiami sprzed 10 lat w ramach social mediowego trendu. Jak wyglądały polskie gwiazdy 10 lat temu? Zobaczcie zdjęcia!

Początek każdego roku, to nie tylko czas realizacji nowych postanowień, ale także wspomnień. Na Instagramie właśnie rozpoczęła się akcja #10yearschallenge, polegająca na dodawaniu zdjęć „z teraz” i sprzed dziesięciu lat. Zagraniczne gwiazdy zarówno jak i nasze rodzime postanowiły zaangażować się w nią na sto procent. Tym samym cały Instagram zasypany jest porównawczymi kolażami.

Wyzwanie przywędrowało z Ameryki, co spowodowało, że dziesiątki hollywodzkich gwiazd udostępniły zdjęcia. Niektóre z nich są jeszcze w trakcie szukania fotografii sprzed dekady, ale fani nie zawodzą i sami publikują zrobione przez siebie kolaże. Jeśli chodzi o światowej sławy nazwiska, możemy zobaczyć: Madonnę, Nicki Minaj, Jennifer Lopez, Anne Hathaway, Victorię i Davida Beckham, Meghan Markle, Kate Middleton, czy Evę Longoria.

Do polski akcja dociera małymi kroczkami, ale widać jej już pierwsze ślady. W galerii sprawdzicie jak na przełomie 2018 i 2019 wyglądały: Weronika Rosati, Kasia Wołejnio, czy Edyta Górniak.

Fortuna za zdjęcie Ani Przybylskiej na aukcji WOŚP!

Jacek Borkowski zabrał głos pierwszy raz po rozstaniu! Paulina Koziejowska nie będzie zachwycona

Blue Cafe będzie zeznawać w sprawie morderstwa Pawła Adamowicza? Jest oficjalny komunikat!


Edyta Górniak - #10yearschallenge

Edyta Górniak - #10yearschallenge

Jennifer Lopez - #10yearschallenge

Jennifer Lopez - #10yearschallenge

Meghan Markle - #10yearschallenge

Meghan Markle - #10yearschallenge

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×