NewsyGala Bohaterony 2023. Małgorzata Kożuchowska, Robert Janowski, Kasia Kowalska, Magdalena Kumorek...

Gala Bohaterony 2023. Małgorzata Kożuchowska, Robert Janowski, Kasia Kowalska, Magdalena Kumorek...

Gala Bohaterony 2023, KAPIF
Gala Bohaterony 2023, KAPIF
12.10.2023 22:23

Gala Bohaterony 2023 właśnie trwa. Nagrodę otrzymają osoby, które w szczególny sposób zasłużyły się dla promowania polskiej historii.

Nagroda BohaterONy im. Powstańców Warszawskich ma na celu wyróżnienie osób i instytucji, których działania w szczególny sposób promowały wiedzę o historii Polski XX wieku (lata 1918-1989) oraz edukację historyczno-patriotyczną, a także od tego roku współczesny wyraz patriotyzmu i wcielania w życie wartości jakimi kierowali się Powstańcy Warszawscy - napisano na stronie wydarzenia.

Gala Bohaterony 2023 - gwiazdy

Podczas gali nie zabrakło obecności wielu gwiazd. W pięknej czerni z prześwitami wystąpiła Małgorzata Kożuchowska. Magdalena Kumorek pojawiła się od stóp do głów w czerni. Gwiazda postawiła na efektowne przezroczyste rękawy z aplikacjami trójwymiarowych kwiatów, a także perły, nawiązujące do mody lat 20-40. XX wieku. Robert Janowski i Kamil Bednarek wybrali tego wieczora klasyczną męską elegancję. Halina Mlynkova również wystąpiła w czerni. Roxie Węgiel założyła białą sukienkę i dobrała do niej białe sandałki. Kasia Kowalska na ściance pokazała się w klasycznym prochowcu, ale podczas występu na scenie miała na sobie przepiękną, białą suknię.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia gwiazd: Małgorzaty Kożuchowskiej, Magdaleny Kumorek, Roberta Janowskiego, Kamila Bednarka, Haliny Mlynkovej, Kasi Kowalskiej i innych.

  • Magdalena Kumorek,  Bohaterony 2023, fot. KAPIF
  • Kasia Kowalska, Bohaterony 2023, fot. KAPIF
  • Kasia Kowalska
  • Małgorzata Kożuchowska
  • Robert Janowski, Bohaterony 2023, fot. KAPIF
  • Małgorzata Kożuchowska, Bohaterony 2023, fot. KAPIF
  • Slider item
  • Roxie Węgiel,  Bohaterony 2023, fot. KAPIF
[1/8] Magdalena Kumorek, Bohaterony 2023, fot. KAPIF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także