NewsyOlga Frycz po nieudanej metamorfozie wylądowała u fryzjerki. Ta robiła co mogła, by pozbyć się koszmaru z włosów aktorki. Nie obyło się bez nożyczek

Olga Frycz po nieudanej metamorfozie wylądowała u fryzjerki. Ta robiła co mogła, by pozbyć się koszmaru z włosów aktorki. Nie obyło się bez nożyczek

Olga Frycz
Olga Frycz
Krystyna Miśkiewicz
07.07.2022 16:40, aktualizacja: 07.07.2022 17:15

Olga Frycz to aktorka, która od najmłodszych lat pracuje przed kamerami. Popularność przyniósł jej udział w popularnych serialach. Gwiazda pojawiła się między innymi w Domu nad Rozlewiskiem, czy M jak Miłość. Ostatnio rzadziej występuje na wizji, a to za sprawą życia osobistego.

Gwiazda sama wychowuje dwie córeczki. Ojcem starszej z dziewczynek jest Grzegorz Sobieszek. Para była zaręczona, ale ich relacja nie przetrwała próby czasu. Rozstali się w zgodzie, a były partner nadal jest dla aktorki wsparciem. Podobnie jest także z ojcem jej drugiej córeczki. Łukasz Nowak również angażuje się w opiekę nad dzieckiem.

Aktorka pomimo tego, że większość czasu poświęca swoim córeczkom, to nie chce zapominać też o własnych przyjemnościach. Ostatnio postanowiła eksperymentować z włosami. Kupiła farbę w drogerii i samodzielnie położyła ją na włosy. Efekt był co najmniej niezadowalający. Teraz udała się do fryzjera.

Olga Frycz uratowała nieudaną metamorfozę u fryzjera. Jak wygląda?

Olga bardzo żałowała tego, że zdecydowała się na samodzielne farbowanie włosów. Gwiazda otrzymała na kosmykach żółty kolor, a jakby tego było mało, spaliła także delikatne końcówki. O wszystkim napisała w sieci.

No ale na opakowaniu był inny odcień przecież. Był przecież taki srebrny bardziej. Taki nie za żółty. Coś poszło nie tak – napisała w sieci.

W czwartek udała się po ratunek do zaprzyjaźnionej fryzjerki, która dosłownie robiła, co mogła, by uratować włosy aktorki. Na szczęście wszystko zakończyło się sukcesem, a wdzięczna i zadowolona z nowego wyglądu Olga wszystkim pochwaliła się w sieci. Widać jednak, że nie obyło się bez nożyczek i włosy aktorki są krótsze.

no i nie można było tak od razu ? ej szczerze ? nie wiem jak Monika to zrobiła. To jest cud normalnie. Udało się. Nawet śladu nie ma po moim wczorajszym wybryku. Mam znów ciemne u nasady i rozjaśnione od słońca refleksy. No i właśnie o taki efekt mi wczoraj chodziło jak sobie nieumiejętnie nakładałam ten rozjaśniacz na łeb. Pocieszające jest to, że napisały do mnie setki dziewczyn, które też kiedyś zrobiły sobie jajecznicę na głowie. No nic. A tak serio serio ! Już rozumiem dlaczego zrobienie pięknego blondu jest takie trudne i nie kosztuje 20 zł. Bo to trzeba umić a nie każdy umi.

Nie tylko aktorka odetchnęła z ulgą, jej fanki również. W komentarzach zalały ją komplementami i przyznały, że fryzjerka rzeczywiście uratowała całą sytuację i niemal dokonała cudu.

  • Olga Frycz
  • Olga Frycz
  • Olga Frycz
  • Olga Frycz sama farbowała włosy
  • Olga Frycz sama farbowała włosy
  • Olga Frycz sama farbowała włosy
  • Olga Frycz sama farbowała włosy
[1/7] Olga Frycz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także