Okazuje się, że lista sukcesów wciąż się powiększa. Film, który wyreżyserowała Teresa Kopiec, a główną rolę gra Natalia Lesz otrzymał Srebrną Palmę na Mexico International Film Festival. Film został wybrany spośród kilkuset zgłoszeń z ponad 30 krajów z całego świata.
Warto przypomnieć, że Test to film, który opowiada o ciemnej stronie show-biznesu. Jest także wynikiem osobistej obserwacji stylu glamour i sławy jako części naszego codziennego życia. W sposób niekonwencjonalny definiuje pojęcie celebryty oraz tłumaczy mechanizm działania manipulacji w mediach masowych.
Gratulujemy Natalii!