NewsyNieziemsko przystojny brat Anny Kalczyńskiej wystąpił w "Dzień Dobry TVN"! Wiedzieliście, że będąc dzieckiem grał główną rolę w filmie komediowym?

Nieziemsko przystojny brat Anny Kalczyńskiej wystąpił w "Dzień Dobry TVN"! Wiedzieliście, że będąc dzieckiem grał główną rolę w filmie komediowym?

Anna Kalczyńska
Anna Kalczyńska
Rafał Matuszczak

03.06.2019 10:32, aktual.: 03.06.2019 14:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Często zdarza się, że kilka osób w rodzinie marzy o karierze telewizyjnej. Tak było na przykład w rodzinie Anny Kalczyńskiej. Ona została dziennikarką i obecnie jest jedną z ulubionych prowadzących Dzień dobry TVN, a jej brat zadebiutował na szklanym ekranie grając w filmie.

Filip Kalczyński był gwiazdą komediowej produkcji Pawła Trzastki Smacznego telewizorku. Grał tam syna głównych bohaterów, w których wcielili się m.in Piotr Machalica, czy nieżyjąca już wspaniała Gabriela Kownacka. Jak potoczyły się jego losy?

Mężczyzna jako mały chłopiec wolał skupić się jednak na nauce i nie popadać w wir pracy. Zrezygnował z wielkiej kariery aktorskiej. Dziś jako znany reżyser filmów reklamowych postanowił jednak o sobie przypomnieć i w rozmowie ze swoją siostrą na kapanie w śniadaniówce opowiedział o przygodzie jaką przeżył będąc dzieckiem. Obok niego zasiedli m.in Joanna Jabłczyńska, czy Adam Fidusiewicz, który wcielił się w rolę Stasia we W pustyni i w puszczy.

Trzeba przyznać, że Ania ma naprawdę przystojnego brata i nie ukrywamy, że chętnie znów zobaczylibyśmy go na szklanych ekranie. Po tak udanym występie jest to bardzo prawdopodobne!

  • Brat Anny Kalczyńskiej - Filip Kalczyński w "Dzień dobry TVN"
  • Brat Anny Kalczyńskiej - Filip Kalczyński w "Dzień dobry TVN"
  • Anna Kalczyńska i Halina Rowicka - premiera filmu "Kurier"
  • Anna Kalczyńska – Kurier, premiera filmu
  • Anna Kalczyńska z bratem Filipem
  • Anna Kalczyńska z bratem Filipem
  • Anna Kalczyńska z bratem Filipem
[1/7] Brat Anny Kalczyńskiej - Filip Kalczyński w "Dzień dobry TVN"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także