NewsyFilip Chajzer nazwał swój nowy projekt na cześć syna. Internauci krytykują ceny "wybitnych dresów"

Filip Chajzer nazwał swój nowy projekt na cześć syna. Internauci krytykują ceny "wybitnych dresów"

Filip Chajzer
Filip Chajzer

18.12.2023 09:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Filip Chajzer po zniknięciu z "Dzień Dobry TVN" skupił się na innych projektach. Zapowiedział między innymi otwarcie budki z kebabem, postanowił także zawojować rynek modowy kolekcją sportowych ubrań. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował właśnie o autorskiej kolekcji, którą nazwał na cześć ukochanego syna. Czy marka ma szansę podbić serca Polaków?

Filip Chajzer pokazał kolekcję ubrań. Nazwał firmę na cześć syna

Filip Chajzer na swoim profilu na Instagramie poinformował o starcie nowego projektu. Dziennikarz postanowił sprzedawać "wybitne dresy", a kolekcję nazwał Alexander na cześć ukochanego syna.

Panie i panowie, mam zaszczyt zaprezentować państwu mój nowy projekt "Alexander Warsaw". Nazwałem tę firmę na cześć mojego syna. Aleksander zawsze chce ubierać się podobnie do mnie i któregoś razu to zaskoczyło w mojej głowie. To ubrania jakie kupiłbym dziś sam. Tak totalnie szczerze noszę je non stop. Jakość światowy TOP. 100 procenr made in Łódź. Za design odpowiada legendarny duet niemieckich projektantów Schleswig&Holstein, wielki powrót po latach. Marzyły mi się dresy tak wybitnie, wygodne jak eleganckie. Pierwsza świąteczna paczka została wysłana do Williama, Kate i dzieciaków. Teraz czas na was - chwalił się.

Wierni fani Filipa bardzo cieszyli się z tego, że rozwija kolejny biznes. Nie zabrakło jednak słów krytyki pod adresem kolekcji Chajzera. Wiele osób uznało ją za zdecydowanie zbyt drogą. Ile trzeba zapłacić za dresy marki Alexander Warsaw?

Filip Chajzer sprzedaje kolekcję dresów. Ceny oburzyły internautów?

Filip Chajzer odebrał pod swoim postem wiele gratulacji, ale niestety nie brakowało mniej przychylnych opinii. Zdaniem części użytkowników Instagrama ubrania zachwalane przez byłego gwiazdora "Dzień Dobry TVN" są zdecydowanie zbyt drogie.

Ta i bluza za 329 złotych, chyba, jak sama nazwa mówi tej bluzy, tylko dla,Warszawki” (...) Super, ale ceny kosmiczne (...) Wszystko ok, ale ceny z wora Mikołaja (...) Jak kiedyś dostanę jako nauczyciel tę podwyżkę, co mi obiecają, to może, może — czytamy.

Fani Filipa odpowiadają na słowa krytyki pod adresem jego ubrań. Podkreślano, że za wysoką jakość i polską markę warto zapłacić więcej.

Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także