NewsyFilip Chajzer mieszka w domu ojca? Miał popaść w konflikt z sąsiadami

Filip Chajzer mieszka w domu ojca? Miał popaść w konflikt z sąsiadami

Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer
Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer
24.12.2023 08:07

Filip Chajzer to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy, który po zniknięciu z "Dzień Dobry TVN" postawił na nowe projekty, między innymi markę odzieżową, a nawet budkę z kebabem. Okazuje się, że to nie koniec zmian w życiu dziennikarza. Według medialnych doniesień Filip popadł w konflikt z sąsiadami i z tego powodu przeprowadził się do domu ojca.

Filip Chajzer zamieszkał w domu ojca. Miał popaść w konflikt z sąsiadami

Filip Chajzer wyprowadził się z willi w Konstancinie po rozstaniu z matką swojego dziecka, Małgorzatą Walczak. Przeprowadził się do apartamentu na warszawskiej Ochocie, ale według portalu ShowNews nie uwił tam gniazdka na lata. Dziennikarz miał wyprowadzić się ze względu na niezbyt dobre stosunki z sąsiadami. Stosunki, na które źle miało wpływać zachowanie dziennikarza. Portal informuje o tym, że Chajzer miał między innymi nie sprzątać po swoim psie i mieć kłopoty z dostosowaniem się do ciszy nocnej. Po sprzedaży apartamentu miał zdecydować się na zamieszkanie w domu sławnego taty, Zygmunta Chajzera.

Filip Chajzer urządza się w domu Zygmunta Chajzera. Gdzie teraz mieszka?

Według informacji portalu Zygmunt Chajzer pomógł synowi i udostępnił mu swoją willę na warszawskiej Sadybie. Budynek miał wymagać odnowienia, ale były gwiazdor TVN znany jest z pracowitości i miał szybko doprowadzić lokum do wysokiego standardu. W materiałach, które Filip udostępnia w mediach społecznościowych, mogliśmy oglądać między innymi zdjęcia salonu i kuchni. Kto wie, być może tutaj Chajzer zadomowi się na dłużej.

Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także