Coś z oczami nie tak..Zezika mam inne zdanie co do okladki... Albo nieumiejetnie zrobione zdjecie, albo obrobka. Ktos bardzo zaszkodzil. @annalewandowskahpba jest piekna kobieta, a ta okladka to tragedia. Szczegolnie oczy. Sztuczny wyraz twarzy... Myslalam, ze zawodowcy sie znaja na rzeczy, a tu takie rozczarowanieGrafika powinnas zwolnic :( nie ta Ania - przeczytamy.
Rzeczywiście dostrzegacie zeza u Anny Lewandowskiej? Naszym zdaniem internauci zdecydowanie przesadzili...