Fani z zaskoczenia nagrali Edytę Górniak. A więc to TAKA jest na co dzień!

Fani z zaskoczenia nagrali Edytę Górniak. A więc to TAKA jest na co dzień!

Zachowanie Edyty Górniak zaskoczyło fanów
Zachowanie Edyty Górniak zaskoczyło fanów
Źródło zdjęć: © KAPiF
23.02.2024 13:04, aktualizacja: 23.02.2024 13:56

Edyta Górniak w ostatnim czasie rzadziej pojawia się w programach telewizyjnych czy na ściankach i dużo częściej można zobaczyć ją w podróży czy na lotniskach. Ostatnio pewna para udostępniła nagranie z lotniska z piosenkarką w tle. Jak zachowała się piosenkarka?

Edyta Górniak od lat uznawana jest za diwę polskiej sceny muzycznej. W końcu to ona jako jedyna w historii polskich występów stanęła na podium Eurowizji, a także może pochwalić się pięknym głosem o niewyobrażalnej skali. Słynie z pełnego profesjonalizmu i idealnego przygotowania do każdego występu. Dotyczy to zarówno warstwy muzycznej, jak i wyglądu, a media często kreują ją na wyniosłą i zmanierowaną gwiazdę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zmiany w życiu Edyty Górniak. Dużo podróżuje

Od pewnego czasu, Edyta Górniak dużo bardziej skupia się na swoim życiu prywatnym i duchowym, o czym na bieżąco informuje w social mediach. Piosenkarka sporo również podróżuje. W ostatnim czasie była w Monako, aby spotkać się z synem Allanem i rodziną jego dziewczyny, a teraz udała się do jednego z krajów azjatyckich. To właśnie podczas niedawnej podróży została przyłapana na lotnisku w Dubaju.

Edyta Górniak nagrana na lotnisku. Jej reakcja zadziwia

Podczas jednej z niedawnych podróży, Edyta Górniak została przyłapana na lotnisku w Dubaju. Gwiazda nie zwracała na siebie większej uwagi, była bez makijażu i w codziennej stylizacji. Mimo to została przypadkiem nagrana przez zakochaną parę, która nie szczędziła sobie czułości na wspomnianym lotnisku. W tle ich relacji, z małą walizką kroczy Edyta Górniak. Reakcja artystki może zaskakiwać, bowiem sama zaczepiła parę i powiedział, że chyba będzie na ich filmiku.

Ona miała świadomość, że jej wcale nie zauważyliśmy, dlatego od razu podeszła do nas pogadać, że chyba wtrąciła się nam w filmik – zrelacjonowała internautka w sekcji komentarzy.

Jednocześnie potwierdziła, że diwa była przyjaźnie nastawiona i uśmiechnięta.

To było słodkie - oceniła jej zachowanie. W jeszcze innym komentarzu zapewniła: Bardzo miła z niej kobieta.

Partner internautki także zdecydował się zabrać głos i potwierdził jej wersję.

Do osób, które uważają, że nagranie jest celowe. Pani Edyta przypadkowo wpadła na nas chwilkę potem, przeprosiła i zaśmiała się, że będzie na naszym nagraniu - przybliżył sytuację.

Jesteście zaskoczeni tak uroczą reakcją Górniak?

Edyta Górniak przyłapana na lotnisku
Edyta Górniak przyłapana na lotnisku© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także