NewsyChłopak George'a Michaela posiada zdjęcia martwego gwiazdora. W sieci udostępnił sensacyjne nagranie

Chłopak George'a Michaela posiada zdjęcia martwego gwiazdora. W sieci udostępnił sensacyjne nagranie

George Michael i Fadi Fawaz
George Michael i Fadi Fawaz
Agata Włodarczyk
26.03.2020 16:20, aktualizacja: 27.03.2020 09:19

Chłopak George'a Michaela w ostatnich latach wywołał sporo kontrowersji. W 2019 roku został aresztowany, po tym jak nielegalnie okupował i zniszczył wartą 25 milionów złotych willę swojego eks. Przez pewien czas wieloletni partner wokalisty był oskarżany o jego śmierć. Teraz światło dzienne ujrzało wstrząsające nagranie, na którym Fadi Fawaz przyznaje się, że czekając na karetkę zrobił zdjęcia zwłok George'a.

Fadi Fawaz zrobił zdjęcia ciała George'a Michaela

Na nagraniu, do którego dotarł jeden z brytyjskich tabloidów, 46-letni Fawaz zdobył się na odważne wyznanie:

Zrobiłem mu zdjęcia, gdy był martwy. Zaraz po tym jak zauważyłem, że jest zimny, a jego twarz niebieska.

Były gwiazdor filmów dla dorosłych miał również stwierdzić, że "ludzie chcą go zniszczyć" za zrobienie tych zdjęć. Z publikacji Daily Star dowiadujemy się także, że Fadi udostępnił nagranie z przytoczoną opowieścią na swoim profilu na Facebooku, po czym usunął je dwie godziny później (niewykluczone, że zostało zablokowane przez Facebooka po licznych apelach internautów). Dowodem mają być screeny, które zaprezentowano w treści artykułu na łamach gazety.

Podobno Fawaz co jakiś czas dzwoni do bliskich George'a, strasząc ich udostępnieniem zdjęć ciała wokalisty w internecie. W zamian za przekazanie materiałów żąda oddania mu jednej z nieruchomości po Michaelu. Jak twierdzi, jest "to ich wspólny majątek".

Fadi Fawaz i George Michael – historia miłości

46-latek umawiał się z gwiazdą hitu Last Christmas od 2012 roku. Jego martwe ciało znalazł w okresie Świąt Bożego Narodzenia w 2016, kiedy przyjechał do jego domu w Goring-on-Thames. Zaraz po śmierci piosenkarza twierdził, że muzyk popełnił samobójstwo, jednak późniejsze dochodzenie wykazało, że Michael zmarł z przyczyn naturalnych i cierpiał na kardiomiopatię z zapaleniem mięśnia sercowego oraz miał stłuszczoną wątrobę.

Fadi został wykluczony z testamentu piosenkarza o wartości prawie pół miliarda złotych. Bezprawnie mieszkał w jego domu przez kolejne trzy lata. Gwiazdor pozostawił cały dobytek swoim siostrom – Melanie i Yiodzie.

Po aresztowaniu Fadiego pojawiły się plotki, że nie ma gdzie mieszkać oraz że cierpi na zaburzenia psychiczne. Rodzina Michaela już wcześniej namawiała, by pochodzący z krajów arabskich model poddał się terapii.

Fawaz wraz z bliskimi przeprowadził się z Libanu do Australii kiedy był jeszcze mały. Obecnie jego siostra i matka mieszkają w mieście Logan.

George Michael powody śmierci
George Michael powody śmierci
George Michael
George Michael
Fadi Fawaz i George Michael
Fadi Fawaz i George Michael
Fadi Fawaz i George Michael
Fadi Fawaz i George Michael
Fadi Fawaz i George Michael
Fadi Fawaz i George Michael
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także