Zygmunt Chajzer o nowej narzeczonej Filipa. Krótko podsumował ich związek. Ale jak to? Nie wiedział, że się zaręczyli?

Zygmunt Chajzer o zaręczynach Filipa

Zygmunt Chajzer o zaręczynach Filipa

Zygmunt Chajzer skomentował nowy związek syna. Co sądzi o Julii? Czy zdążył już ją poznać? Tak podsumował relację Filipa.

Filip Chajzer to jeden z najbardziej lubianych dziennikarzy, który od kilku lat współpracuje z TVN. Na karierę nigdy nie mógł narzekać, ale w jego życiu prywatnym pojawiło się ostatnio mnóstwo zawirowań. Prezenter kilka miesięcy temu rozstał się z Małgorzatą Walczak, z którą doczekał się synka. Tuż po tym, jak tabloid opublikował jego zdjęcia z tajemniczą partnerką, do sieci trafiło oświadczenie gwiazdora:

Moi drodzy. Wylewne komentowanie życia prywatnego to, jak dobrze wiecie, nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie, jak tylko się da, prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze – napisał Filip.

Chajzer nie ukrywa już, że jest w nowym związku, a jego wybranka ma na imię Julia. Dotychczas gwiazdor DDTVN nie pokazywał jej w social mediach. W niedzielę zrobił wyjątek. Jego znajomy, Andrzej Polan, zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym widać go u boku narzeczonych.

Ujęcie wykonano w trakcie imprezy urodzinowej Chajzera (27 listopada obchodził 38. urodziny – przyp. red. Jastrząb Post). Nie sposób nie zwrócić uwagi na pierścionek na palcu wybranki dziennikarza.

Zygmunt Chajzer o zaręczynach syna

Jak na zaręczyny syna zareagował Zygmunt Chajzer? O to zapytała go reporterka Jastrząb Post.

Zareagowałem świetnie. To jego decyzje, jego życie.

Czy poznał narzeczoną syna i jakie ma odczucia?

Widzieliśmy się. Są jak najbardziej fantastyczne odczucia.

Czy czeka na wesele?

Nie czekam. Nie wiem czy to prawda, czy nie, że zaręczyny, że pierścionek, że wesele. Nie wiem, na ile to są fakty medialne.

Co wy na to?


Filip Chajzer pokazał narzeczoną

Filip Chajzer pokazał narzeczoną

Zygmunt Chajzer - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Zygmunt Chajzer - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Filip Chajzer

Filip Chajzer

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×