Natalia Kukulska o koncercie upamiętniającym jej zmarłych rodziców: „Musieliśmy ograniczyć skład wykonawców” [WIDEO]

Natalia Kukulska Życia mała garść

Natalia Kukulska o koncercie Życia mała garść

Natalia Kukulska po raz drugi organizuje koncert Życia mała garść, który jest hołdem dla jej zmarłych rodziców – Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Gwiazda opowiedziała o przygotowaniach do wydarzenia. Jakie gwiazdy zaprosiła do występu?

26 maja oczy tysięcy słuchaczy będą skierowane na Warszawę, gdzie odbędzie się koncert Życia mała garść ku pamięci Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Organizatorką drugiej edycji muzycznego przedsięwzięcia jest Natalia Kukulska – córka zmarłych artystów, którzy na stałe zapisali się na kartach polskiej muzyki rozrywkowej. O szczegółach wzruszającego projektu artystka opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Piastuję nad tym koncertem kierownictwo artystyczne, ale robię to razem z agencja koncertową. Moje zdanie nie jest zdaniem jedynym. Przede wszystkim nie mógł ten koncert się odbyć w takiej formie, w jakiej to było w 2012 roku, bo tam było aż 16 wykonawców. To było nierealne. Musieliśmy ograniczyć ten skład.

Kogo zatem będziemy mogli usłyszeć na scenie?

Jest siedmiu wykonawców, troszeczkę niektórzy są inni niż byli. Ale są fantastyczni. Kayah jest nową wokalistką.Daria Zawiałow, Dorota Miśkiewicz, Kasia Graniec. A z panów Igor Herbut, więc też nowa postać. Wszystko pod batutą Adama Sztaby. Przepiękne aranżacje i bardzo emocjonujący koncert. Zapraszam.

Wybierzecie się?

https://jastrzabpost.pl/tag/natalia-kukulska?galeria=1&photo=6

W maju będzie o tym mówić cały show-biznes! Natalia Kukulska w spektakularny sposób uczci pamięć zmarłych rodziców

Natalia Kukulska przekazała na WOŚP niezwykłą pamiątkę po swojej słynnej mamie! Ta licytacja to istna gratka dla fanów Anny Jantar!


Natalia Kukulska - pokaz Mariusza Przybylskiego

Natalia Kukulska - pokaz Mariusza Przybylskiego

Plakat koncertu

Plakat koncertu "Życia mała garść"

Anna Jantar z Natalią Kukulską (zdj. AKPA)

Anna Jantar z Natalią Kukulską (zdj. AKPA)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×