Szukaj

Nowa muza Kuby. Zuzanna Niemczycka odsłania kulisy współpracy: „Mieliśmy kilka miesięcy ciszy”. Co ich poróżniło?

Zuzanna Niemczycka, Kuba Wojewódzki

Zuzanna Niemczycka, Kuba Wojewódzki

Zuzanna Niemczycka od jakiegoś czasu współpracuje z Kubą Wojewódzkim. Wiadomo, że showman ma słabość do pięknych kobiet. Nie bała się, że będzie ją podrywał?

Zuzanna Niemczycka, to młoda i bardzo utalentowana projektantka, która swoimi pomysłami podbija rynek mody. Zawsze dba o najwyższą jakość materiałów i skrupulatnie dopracowuje nawet najmniejszy szczegół. Pokazy jej kolekcji przyciągają na salony największe gwiazdy. Pod koniec stycznia zeszłego roku, gdy prezentowała najnowszą kolekcję Susan Swimwear, na widowni pojawiły się między innymi: Marcelina Zawadzka, Karolina Szostak i Agnieszka Kaczorowska.

Swoją pierwszą markę odzieżową stworzyła już w wieku 18 lat. Kostiumy kąpielowe, które wychodzą spod jej ręki, cechuje ponadczasowość i klasyka połączona z nowoczesnością. Nic więc dziwnego, że gwiazdą zainteresował się także Kuba Wojewódzki, który słynie ze słabości do pięknych i utalentowanych kobiet.

Zuzanna Niemczycka o Kubie Wojewódzkim

Zuzanna Niemczycka jakiś czas temu poznała jednego z najsłynniejszych i najbardziej cenionych dziennikarzy w Polsce. Okazało się, że mają oni pomysł na wspólny biznes. Szybko podjęli współpracę, która na samym początku nie była jednak owocna. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak dogaduje się z Kubą i czy po pierwszych trudnościach udało im się dojść do porozumienia.

Podjęliśmy współpracę, ale była to bardzo śmieszna sytuacja i totalnie spontaniczna. Kuba mnie poprosił o to, żebym uszyła dla niego jedną z naszych bestsellerowych bluz piankowych z jego haftem na plecach. Natomiast okazało się, że haft jest za duży. Kubie się nie podobała ta bluza, nie chciał jej nosić, więc oddał dziewczynom. Kilka miesięcy mieliśmy takiej ciszy, żadna ze stron nie wiedziała, jak to się potoczy i pewnego dnia Kuba do mnie zadzwonił o 23.00, zapytał czy śpię, powiedziałam, że nie, a on stwierdził, że robimy kolekcję. Od tego się wszystko zaczęło. Zrobiliśmy cały projekt, konstrukcje, szablony. I jakoś to tak poszło i popchnęliśmy to do przodu.

Zuzanna jest bardzo atrakcyjną kobietą. Czy nie bała się, że Kuba będzie ją podrywał i jak dogadują się na polu zawodowym?

Nie podejrzewam Kuby absolutnie o to. Jest atrakcyjnym, fajnym facetem. Bardzo wyluzowanym. Ma fajny, lifestyle’owy tryb życia. Nic tego nie zmieni, także nawet bym go o to nie podejrzewała. U nas nie ma czegoś takiego jak pole zawodowe. Jest pole prywatno-zawodowe. Jesteśmy kumplami i fajnymi ziomkami, którzy wpadli na genialny pomysł, aby zrobić coś fajnego. Jeżeli jest super pomysł, jest możliwość, są predyspozycje, to trzeba to wykorzystać.

Jaką kolekcję stworzą Zuzia i Kuba?

To jest kolekcja męska. Mamy bardzo duży wachlarz możliwości, wyboru dla potencjalnego klienta. Nie ograniczamy się jeżeli chodzi o wiek. To będzie kolekcja dedykowana wszystkim mężczyznom. Kolekcja, która będzie bardzo mocno związana z Kuby osobą. Mamy jedną rzecz, którą mogę zdradzić. Będzie naszywka, która będzie bardzo charakterystyczna i będzie się wiązała z Kubą.

Jak poznali się Kuba i Zuzanna?

Poznaliśmy się przez wspólnych znajomych. To są fantastyczni ludzie, którzy zaprzyjaźnili się z Kubą lata temu. Razem podróżują, dużo czasu spędzają razem. I tak jakoś zupełnie przez przypadek wsiadłam do samochodu i zastałam tam Kubę. I tak żeśmy się poznali. On siedział na przednim fotelu, ja z tyłu. Podaliśmy sobie rękę, poznaliśmy się. Całą drogę przegadaliśmy razem i tak powstał pomysł na bluzę. Kuba zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Ja byłam bardzo zaskoczona, bo myślałam, że Kuba może być dość specyficzną osobą. Nie mówię, że nie jest. Ale jest bardzo konkretny. Mega wyluzowany. To jest niesamowite, jaki on jest spontaniczny i jaki ma luz w sobie. To mnie zdziwiło, bo jest kompletnie inny w programie, kompletnie inny prywatnie, jak i zarówno we współpracy ze mną. My na co dzień mamy super kontakt.

Cała rozmowa poniżej.


Kuba Wojewódzki - nowy projekt

Kuba Wojewódzki - nowy projekt

Zuzanna Niemczycka

Zuzanna Niemczycka

Zuzanna Niemczycka

Zuzanna Niemczycka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×