Córka jednego z najbogatszych Polaków o Dominice Kulczyk. Jak ocenia jej działalność?

Zuzanna Niemczycka i Dominika Kulczyk

Zuzanna Niemczycka i Dominika Kulczyk

Zuzanna Niemczycka jest córką miliardera Zbigniewa Niemczyckiego, który od lat znajduje się na liście najbogatszych Polaków. Dominika Kulczyk jest natomiast najbogatszą Polką.  Czy Dominika i Zuzanna poznały się osobiście?

Zuzanna Niemczycka w show-biznesie funkcjonuje od lat. Na początku jej nazwisko było znane mediom ze względu na jej ojca, Zbigniewa Niemczyckiego. Przedsiębiorca od lat należy do grona najbogatszych Polaków. W ostatnim czasie córka miliardera zaczęła budować własne modowe imperium. Na swoim koncie ma już wiele sukcesów. Pokazy kolekcji, które organizuje, przyciągają mnóstwo gwiazd. Jej działalnością zainteresował się nawet Kuba Wojewódzki, z którym od jakiegoś czasu współpracuje.

Do najbogatszych osób w Polsce należy także Dominika Kulczyk, która regularnie znajduje się nie tylko w polskich rankingach, ale także na liście najbogatszych ludzi na świecie, którą co roku publikuje amerykańska edycja magazynu Forbes. W ostatnim zestawieniu zajęła 1517. miejsce.

Zuzanna Niemczycka o Dominice Kulczyk

Zuzanna Niemczycka od dawna już zajmuje się modą i na tym skupia swoją działalność. Jak na razie idzie jej to doskonale. Inspiracją w dziedzinie rozwoju biznesu zdecydowanie może być Dominika Kulczyk, która dzięki swoim umiejętnie prowadzonym przedsiębiorstwom zgromadziła pokaźny majątek. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Zuzanna zdradziła, czy miały okazję się poznać.

Nie przyjaźnimy się z Dominiką. My tak naprawdę jeszcze się nie poznałyśmy. Mam nadzieję, że to jest jeszcze przed nami.

Zuzia bardzo kibicuje Dominice, mimo że sama realizuje się w zupełnie innej dziedzinie:

Natomiast Dominika jest bardzo dobra w tym, co robi. Ja oglądam jej programy i bardzo lubię ją w tym wydaniu. Ja się skupiłam na modzie, bo jestem z tym związana od 18 roku życia. Zawsze byłam związana z modą i nie wyobrażam sobie, żeby robić coś innego. Mówię tu i teraz. Nie zamykam sobie furtki na przyszłość, bo mam bardzo szerokie zainteresowania. Nie wiem, jak mnie życie poprowadzi. Ale jeśli mogę powiedzieć to, co jest tu i teraz, to jestem związana z modą i chcę rozwijać rynek mody sportowej.

Lubicie oglądać programy Dominiki?


Dominika Kulczyk – TVN wiosenna ramówka 2021

Dominika Kulczyk – TVN wiosenna ramówka 2021

Dominika Kulczyk – TVN wiosenna ramówka 2021

Dominika Kulczyk – TVN wiosenna ramówka 2021

Zuzanna Niemczycka

Zuzanna Niemczycka

Komentarze

 • Fan Zuzanny pisze:

  Panna Zuzanna, nie zna swojego ojca, nazwisko po matce Łuczkowiak , natomiast dobrze jej wychodzi krojenie z kasy bogatych synów polskich biznesmenów. W tym jest wybitna- skakanie po karuzeli młodych spadkobierców fortun

  Młody Kaczmarski z Wrocławia- z Kaczmarski Group, poznał się na tej -wiec duzo nie stracił

  Młody Niemczycki- musiał się wykupić tym własnie apartamentem

 • Gość pisze:

  tak ogólnie nikogo nie obchodzi co ona tam myśli…

 • Gościówka pisze:

  Ktoś tu chyba nie zrobił researchu. Pan Niemczycki ma 3 synów. I z tego co mi wiadomo to żaden z nich nie został w ostatnim czasie Zuzanną.

 • Gość pisze:

  Po co ta promocja na siłę? Pani Zuzanna chce być konieczne sławna…

 • Gość pisze:

  Taki lajf bogaci i ich opowiesci schudła 2kg lepiej wygląda w gali jest pani nr 1 na mojej liscie pan rudy duźo zrobił dla polski czyli co zrobił nic ale był i mogliśmy krasc oprócz komuchów i darmozjadów nikt nie pomoźe nie ma ch..ja nawet ekscelencji w bmw we wsi na pódatnik trzeba było nie zaćzynac ja to miałem w d..pie pomaranczowy chytry lis i cos tam coś i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×