Szukaj

Zosia Ślotała oceniła powracającego „Big Brothera”. Nie oszczędziła też Agnieszki Woźniak-Starak! [WIDEO]

Zosia Ślotała Big Brother

Zosia Ślotała Big Brother

Zosia Ślotała o programie Big Brother

Zosia Ślotała skomentowała powrót Big Brothera na ekrany. Wyjawiła również co sądzi o Agnieszce Woźniak-Starak. Będzie zadowolona?

19 marca odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji marki Bizuu Active Wear, na której pojawiła się także muza projektantek – Zosia Ślotała. Jak się okazało Zosia w ostatnią niedzielę oglądała powracający po latach program Big Brother. Jakie wrażenie na niej zrobił?

Ja myślę, że to jest format, który świetnie funkcjonował przez lata. Podoba mi się, że w tej edycji podeszli do tego bardzo psychologicznie. I Małgosia Ohme, która była przy tych castingach i dobierała też osoby patrząc na to, jakie mają cele, co chcą osiągnąć, jakie mają marzenia. Przepięknie o tym zresztą powiedziała w pierwszym odcinku. Myślę, że to da takie zróżnicowanie charakterów. I tutaj nie chodzi o taką tanią sensację, kto co pokaże, kto co z kim zrobi tylko bardziej o osobowości tych osób, więc ciekawa jestem co się będzie dalej działo. Strzał w 10 z tym, że głos Wielkiego Brata jest kobiecy. Pokazuje to tylko, że siła kobieta rośnie i jest to taki znak.

Jak skomentowała porównania Big Brothera do Warsaw Shore?

Dla mnie nie. Dla mnie Warsaw Shore to jest tania sensacja czyli to co się sprzedaje -sensacja, seks. Ja tego nigdy nawet nie oglądałam. Natomiast TVN to bardziej ambitna telewizja. Wiadomo, że są tam osoby, które są kolorowe i które niekoniecznie przypadną do naszego gustu. Ale każdy ma inny gust i o to chodzi, aby pomiędzy tymi osobami była ciekawa interakcja.

Jak Zosia oceniła sposób prowadzenia programu przez Agnieszkę Woźniak-Starak?

Ja osobiście uwielbiam Agę. Wyglądała po prostu Wow! Wow! Kamera ją kocha. To jest absolutnie jej żywioł. Jest bardzo tym podekscytowana, bo rozmawialiśmy o tym programie zanim on wystartował. To jest fajne, że przy Big Brotherze pracują same osoby, które mają z tego ogromny fun, są bardzo zaangażowane i ciekawe, jak to będzie się toczyło.

A Wy oglądacie Big Brothera?

Alicja z Big Brothera nie stosuje botoksu. Z duma sprezentowała swoje mocne zmarszczki na twarzy

Skandal w „Big Brotherze”! Homofobiczne sceny w wydaniu Macieja! Ofiarą padł Łukasz

Radek z „Big Brothera” dziś ma gęstą brodę i imponującą muskulaturę. Na starych zdjęciach wygląda jak swoje totalne przeciwieństwo


Zosia Ślotała-Jeżyna- BIZUU prezentacja nowej kolekcji

Zosia Ślotała-Jeżyna- BIZUU prezentacja nowej kolekcji

Zosia Ślotała - Sylwester 2018

Zosia Ślotała - Sylwester 2018

Zosia Ślotała - goście

Zosia Ślotała - goście "Dzień Dobry TVN" i "Pytanie na Śniadanie"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×