Zosia Ślotała już po baby-shower

Zosia Ślotała urządziła baby-shower. Udekorowała dom i zaprosiła rodzinę oraz przyjaciół. Jedną z zaproszonych gości była jej siostra, która specjalnie na tę okazję przyjechała z Londynu. Blogerka zorganizowała skromne przyjęcie. Wykonała piękne zaproszenia, które rozdała najbliższym. Kartki były bardzo eleganckie, w kolorze brązu i białego. Do nich dołączyła dla każdego mały prezent.

Zosia na tę okazję wybrała sukienkę od Zary, narzutkę Just Paul Maternity by Zosia Ślotała, oraz opaskę – projekt marki Decolove. Wyglądała pięknie i świeżo. Organizacja baby-shower została przygotowana według jej autorskiego pomysłu. Nie obyło się bez słodkości, w tym pianek, które wszyscy uwielbiają, oraz złotych baloników. Na potrzeby przyjęcia powstał cały sztab Baby Shower – mama Zosi była przewodniczącą, której pomagały koleżanki córki. 

Przede wszystkim był to idealny moment na spotkanie ze wszystkimi koleżankami, przyjaciółmi i ciociami przed narodzinami małej, kiedy jeszcze mam trochę wolnego czasu – napisała Zosia

Fotografiami od razu pochwaliła się w sieci. Pokazała też zdjęcia z fotobudki, które ochoczo robili sobie goście zaproszeni na baby-shower. Żeby nie było nudno Zosia wymyśliła, że włożą sobie do ust smoczka, atrybut niemowlęctwa. Niektórzy sięgnęli o kolorowe maski i inne przedmioty. Było uroczo i zabawne. Dekoracje były utrzymane w tonacjach mniej lub bardziej intensywnego różu. Królowały pastele.

 Było wręcz bajkowo!! Balony, słodycze, tort, przekąski, kwiaty i hit imprezy… Fotki z Budki!! Szalone zdjęcia z budki, które każdy mógł sobie zrobić… jedna kopia była dla gościa, a jedna  do albumu pamiątkowego! (Nie mogę się doczekać , aż moja córka to kiedyś to zobaczy!!) Lecz najważniejsze było to, że wszystkie najważniejsze dla mnie osoby były tego dnia ze mną! Moja siostra i najlepsza przyjaciółka przyleciały z Londynu specjalnie na ten dzień  – napisała Zosia

Zosia jest już w bardzo zaawansowanej ciąży. Razem z Kamilem Haidarem nie mogą się doczekać swojego pierwszego dziecka. Blogerka już skompletowała wyprawkę dla córeczki i czeka tylko na pierwszy znak od niej, że jest gotowa przyjść na świat.

Zobacz także: Zosia Ślotała pokazała się o obcisłej koszulce

Blogerka cały czas aktywnie prowadzi swojego bloga babyboomzosi.pl.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×