Robert Kochanek wspomina zmarłego Żorę Korolyova. „Jest to przykra sprawa”. Zdradził, jaki był prywatnie [WIDEO]

Robert Kochanek

Robert Kochanek

Żora Korolyov nie żyje. Smutna nowina była ciosem dla rodziny oraz przyjaciół. Robert Kochanek wspomina zmarłego kolegę. Przyjaźnili się zarówno na parkiecie, jak i w życiu prywatnym.

Żora Korolyov dał się poznać szerszej publiczności za sprawą udziału w Tańcu z Gwiazdami. Tancerz szkolił takie gwiazdy jak Kasia Cerekwicka, Agnieszka Cegielska czy Karolina Gorczyca. Mężczyzna zmarł 21 grudnia 2021 roku. Odszedł, mając zaledwie 34 lata. Tancerz zostawił swoją partnerkę Ewelinę Bator, a także 10-letnią córeczkę z pierwszego małżeństwa, Sonię Sophie. Ukochana Żory przekazała do informacji publicznej szczegóły pogrzebu, który odbędzie się 5 stycznia:

W imieniu rodziny pragnę poinformować, że ostatnie pożegnanie Naszego Kochanego Żory Korolyova odbędzie się dnia 5.01.2022 o godz. 13.30 we franciszkańskim kościele pw. św. Antoniego z Padwy przy ul. Senatorskiej 31 w Warszawie. Po mszy Nasz Kochany Żora zostanie pochowany na Cmentarzu Północnym (wjazd od bramy południowej).

Prawdopodobną przyczynę zgonu ustalił tabloid Super Express. Nagła śmierć spowodowana miała być zapaleniem mięśnia sercowego. W sieci pojawiło się wiele spekulacji. Jednym z szerzących teorie spiskowe był Ivan Komarenko. Po przeprowadzonej wstępnej sekcji zwłok, Ewelina Bator zdecydowała się, aby nie podawać jej wyników do informacji publicznej. Tym samym poprosiła o niesnucie domysłów oraz uszanowanie jej decyzji.

Robert Kochanek wspomina Żorę Korolyova

Wiele osób nie ukrywało, że było w szoku, gdy dowiedzieli się o nagłej śmierci tancerza. Robert Kochanek w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, również wspomniał Żorę, z którym świetnie znał się zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Jakim był kolegą?

Jest to przykra sprawa. Nikt nie chciałby dostać takiej wiadomości. Kolega z parkietu tak naprawdę. Razem tańczyliśmy na wielu parkietach, razem konkurowaliśmy na wielu turniejach. Znaliśmy się i z parkietu i prywatnie. Fantastyczna młoda osoba, niesamowicie utalentowana, z dużym sercem. Co było widać i słychać – nieodwracająca się od nikogo.

Robert zdradził, jak uczcił śmierć swojego kolegi:

Jest to przykra sprawa, więc minuta ciszy na pewno się należy.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Żora Korolyov - Taniec z Gwiazdami

Żora Korolyov - Taniec z Gwiazdami

Żora Korolyov i Ewelina Bator

Żora Korolyov i Ewelina Bator

scena z: Robert Kochanek, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Robert Kochanek, fot. Podlewski/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×