Partnerka Jarosława Bieniuka wystąpiła w reality show TVN. Nie ukrywa, że nie było to jej na rękę

Zuzanna Pactwa w programie TVN

Zuzanna Pactwa w programie TVN

Zuzanna Pactwa wspomina swój udział w jednym z największych hitów TVN-u, jakie emitowano w ostatnich latach. Partnerka Jarosława Bieniuka niechętnie wzięła w nim udział. Dlaczego? O to zapytała ją nasza reporterka.

O Zuzannie Pactwie zrobiło się głośno w mediach po tym, jak związała się z Jarosławem Bieniukiem. Partnerka byłego piłkarza i ojca dzieci Anny Przybylskiej z dnia na dzień zyskała sporą rozpoznawalność i stała się jedną z najgorętszych nowych twarzy prasy plotkarskiej.

Z show-biznesem związana jest od lat. Jeszcze jako nastolatka zadebiutowała w branży mody, gdzie miała okazję współpracować z wieloma wziętymi projektantami. Ma też spore doświadczenie w pracy przed kamerą. Występowała w kilku produkcjach, w tym jednym z największych hitów TVN-u. Nie ukrywa jednak, że udział w popularnym programie nie był jej na rękę.

Zuzanna Pactwa wystąpiła w programie Żony Hollywood

Zuzanna w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że wzięła udział w Żonach Hollywood. Reality show opowiadające o losach Polek, które lata temu emigrowały do Stanów Zjednoczonych, gdzie znalazły miłość, założyły własne firmy i opływają w niewyobrażalne luksusy, przyciągało przed telewizory ponad 2 miliony widzów.

Jak Pactwa wspomina swoją przygodę z programem?

Byłam tam gościem. Poznałam dziewczyny. Ja nie chciałam być w tym programie, moja koleżanka mnie poprosiła, chciała mieć wsparcie, więc powiedziałam, że w jednym odcinku mogę się pokazać. Nie zależało mi w ogóle na byciu w takim programie, ani bym nie chciała być w takim programie. Jest to program rozrywkowy, dużo ludzi go oglądało, dziewczyny miały fajny czas. Bardzo fajne dziewczyny.

Zuzanna jest ekspertką od mody i wizerunku. Stworzyła własną markę odzieżową, której ambasadorką jest Oliwia Bieniuk. Czego jej zdaniem brakuje Polkom w stylu ubierania?

Zdecydowanie brakuje luzu. Teraz nie jestem ubrana na luzie, bo to jest inna okazja. Na co dzień chodzę w dresach, butach, kurtkach, skórach, czapkach. W Polsce tego brakuje. Dziewczyny nie muszą być mega ubrane na co dzień i mogą się wyluzować na tej ulicy. Oto chodzi, żeby być bardziej sobą. Założyć sobie dres, podkoszulek trochę rozciągnięty, niedbały. To też może być fajne.

Cała rozmowa poniżej.


Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk na urlopie w szwajcarskim kurorcie

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk na urlopie w szwajcarskim kurorcie

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×