Szukaj

Julia Wieniawa o nieszczęśliwej miłości, ciąży i długach. Po prawie roku przerwała milczenie [WIDEO]

Julia Wieniawa o roli w Zawsze warto. Kogo gra? Kim jest Ada?

Julia Wieniawa o roli w Zawsze warto. Kogo gra? Kim jest Ada?

Julia Wieniawa o roli prostytutki w „Zawsze warto”

Kogo Julia Wieniawa gra w Zawsze Warto? Kim jest Ada? Jaka historia jej towarzyszy? Zobacz wywiad wideo z gwiazdą, która opowiedziała nam o nowym serialu Polsatu.

Zawsze warto: Kogo gra Julia Wieniawa? Kim jest Ada?

Już na wiosnę na antenie Polsatu będziemy mogli oglądać nowy serial pt Zawsze warto, w którym zobaczymy m.in Julię Wieniawę wcielającą się w rolę Ady. Jest to najmłodsza z bohaterek. Ma 22 lata, wyszła za mąż jako nastolatka. Jej mąż zniknął, zostawiając ją z dzieckiem i  setkami tysięcy zaciągniętych kredytów. Ada ima się przeróżnych prac, by wyjść z tej trudnej sytuacji i zawalczyć o lepszą przyszłość dla siebie i swojego syna. Balansuje na granicy prawa, często ją przekraczając.

W rozmowie z Jastrząb Post Julia opowiedziała o swojej nowej roli, o którą media wypytywały ją od prawie roku. Dopiero teraz mogła ujawnić skrywany przez producentów sekret:

Jest to kompletnie inna osoba ode mnie. Kompletnie inny styl ma. Jest taką osobą fake’watą, bardzo kolorową dziewczyną, która lubi ubrania. Tych ubrań miała sporo z poprzedniego życia, ale też jest bardzo zagubiona, bo jest dziewczynką. Oczywiście już dojrzałą kobietą, ale nadal ma w sobie dużo dziecinności i infantylności. To w tej postaci będziecie mogli zobaczyć. Musiałam sobie zbudować ten cały background tej postaci. Musiałam pochodzić na wiele prób, bo ten serial robimy od wielu miesięcy.

Jaka jest postać Juli?

Moja postać jest bardzo złożona, bo tam jest nie tylko jeden problem. Generalnie jest na dnie, dna totalnego. Ale ma taki błysk w oku i taką nadzieję jeszcze w sobie, bo jest młoda, że po prostu będzie lepiej. Jest to dziewczyna z domu dziecka. Miała w pewnym momencie powiązania mafijno-przestępcze, ale to nie z jej winy. Zakochała się i bardzo młodo zaszła w ciąże, a później ów mężczyzna zostawił ją z długami i z dzieckiem. Ada nie umiała sobie poradzić, dziecko zostało oddane do rodziny zastępczej no i generalnie jest wiele innych wątków, ona musi się pozbierać do kupy i wyjść na prostą. Widzimy ją w takim momencie, gdzie ona jest gotowa zmienić się na lepsze.

Jak zabrali się do pracy?

Czytaliśmy scenariusz i wymyślaliśmy postacie, przez co ja coraz bardziej się z nią utożsamiałam i sobie ją kreowałam gdzieś w głowie. To jest trochę na bazie wyobraźni, a trochę na bazie tego, że znam dziewczyny z domów dziecka. Wiem, jakie mają poglądy, problemy i myślenie. To jest coś kompletnie innego. A towarzystwo przestępcze i takich lekkich obyczajów, raczej mogłam sobie tylko trochę wymyślić, posłuchać. Nie poznałam żadnej takiej dziewczyny.

Będziecie oglądać najnowszy serial z udziałem Julii?

Julia Wieniawa gęsto wytłumaczyła się ze zdjęcia z gepardem. Przy okazji oberwało się Internautom! „W Polsce hejt jest…” [WIDEO]

Gwiazdy promują nowy serial Polsatu: Julia Wieniawa, Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska

Gwiazdy przed studiem „Dzień Dobry TVN”: Julia Pietrucha, Grażyna Torbicka, Olivier Janiak


Julia Wieniawa jako Ada w Zawsze warto

Julia Wieniawa jako Ada w Zawsze warto

Julia Wieniawa – Zawsze warto, konferencja promująca serial Polsatu

Julia Wieniawa – Zawsze warto, konferencja promująca serial Polsatu

Julia Wieniawa – Zawsze warto, konferencja promująca serial Polsatu

Julia Wieniawa – Zawsze warto, konferencja promująca serial Polsatu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×