Szukaj

Gwiazdy zachwycone najnowszą kolekcją marki Zaquad! Marina, Barbara Kurdej-Szatan, Marta Manowska… [WIDEO]

Gwiazdy oceniły nową kolekcję marki Zaquad. Marina, Barbara Kurdej-Szatan, Marta Manowska są zachwycone tym, co przygotowali projektanci polskiego brandu. Zobacz, co powiedziały w rozmowie z naszą reporterką.
Zaquad kolekcja

Zaquad kolekcja

9 maja w pięknych wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki odbył się pierwszy pokaz marki Zaquad. Podczas tego wyjątkowego wieczoru pojawiła się cała śmietanka polskiego show-biznesu, m.in Marina Łuczenko-Szczęsna, Anna Lewandowska, Paulina Krupińska, Magdalena Steczkowska, Agata Rubik, Basia Kurdej-Szatan czy Marta Manowska. Gwiazdy wprost oszalały na punkcie kolekcji brandu!

Kurdej-Szatan uwielbia różnorodność jaką oferuje Zaquad:

Ja kocham tą markę za to, że jest różnorodna i że są to rzeczy na każdą okazję. Bo mogą być i na co dzień i na sportowo i kreacje wieczorowe. Ania tworzy często pod jakąś konkretną okazję i można się z nią dogadać. Bardzo trzymałam kciuki za jej pierwszy pokaz, wiem, że była ogromnie przejęta, tak więc cieszę się, że wszystko się udało i poszło pomyślnie.

Marina, która z modą jest na bieżąco, również bardzo przychylnie oceniła najnowszą kolekcję marki:

Bardzo mi się podoba. Fajnie, w trendach. Myślę, że na pewno coś znajdę dla siebie, już tam upatrzyłam 2 kreacje- jedną taką brzoskwiniową i taką jedną czerwoną sukienkę.

Angelika Mucha nie od dziś wspiera i nosi Zaquad. Na jej Instagramie wielokrotnie mogliśmy podziwiać stylizacje stworzone na bazie ubrań polskiej firmy:

Jak zwykle jestem zachwycona ich rzeczami. Bo trzeba przyznać, że nieraz miałam od nich rzeczy, więc to też jest fajne, że mogę obejrzeć na żywo rzeczy które miałam na sobie. To nie jest tak, że przyszłam na pokaz i nigdy tego na sobie nie miałam, tylko rzeczywiście w prjktach Zaquadu nieraz się pokazywałam, więc to jest totalnie mój styl.

Marta Manowska dopiero zaprzyjaźnia się z Zaquadem, ale zdecydowanie podoba jej się pazur, który ma w sobie ten brand:

Ja obserwuję tę markę od bardzo dawna. Kiedy dostałam zaproszenie bardzo się ucieszyłam, bo jej bardzo dopinguję. Podoba mi się pazur, który towarzyszy tej marce. Ja mam poczucie, że ona jest rock’and’rollowa. Wspaniali ludzie. Piekielnie trzymam kciuki.

Trzeba przyznać, że pokaz jak i najnowsza kolekcja są na najwyższym poziomie. A czym inspirowała się Anna Banaczek, właścicielka i projektantka marki?

Inspirowałam się latami 80-tymi. Widać to w krojach. Mamy podkreśloną talię, mocne ramiona, ale też w kolorach, w tkaninach. Mamy metaliczne błyski, połyskujące tkaniny, ale też pastele, biel, czerń, więc to była moja inspiracja. Lata 80-te.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia!

Tłum gwiazd na pokazie mody: Anna Lewandowska, Marina, Joanna Koroniewska, Marta Manowska

Gwiazdy na konferencji przed Polsat Superhit Festiwal 2019: Michał Szpak, Margaret, Sarsa, Julia Wieniawa

Gwiazdy na premierze filmu “Słodki koniec dnia”: Krystyna Janda, Magdalena Cielecka, Małgorzata Foremniak, Maria Sadowska


Zosia Ślotała – pokaz Zaquad, maj 2019

Zosia Ślotała – pokaz Zaquad, maj 2019

Katarzyna Burzyńska – pokaz Zaquad, maj 2019

Katarzyna Burzyńska – pokaz Zaquad, maj 2019

Paulina Krupińska – pokaz Zaquad, maj 2019

Paulina Krupińska – pokaz Zaquad, maj 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×