TYLKO U NAS: Nowe jury w „You Can Dance”! Jedynie Agustin Egurrola pozostał ze starego składu. Kto zastąpi brata Rozenek i tancerkę J.Lo?

You Can Dance – nowe jury

You Can Dance – nowe jury

Nowe jury w You Can Dance. Nowa generacja. TVP zdecydowała się wymienić sporą część obsady. Nie tylko dwóch jurorów pożegnało się z dalszą pracą przy produkcji. 

5 września 2007 roku ponad 3 miliony widzów zasiadło przed telewizorami, by obejrzeć premierowy odcinek polskiej edycji You Can Dance. To właśnie w pierwszym sezonie widowiska wzięła udział obecna gwiazda TVP – Ida Nowakowska. Chociaż nie wygrała programu (zajęła 10. miejsce), to dziś plasuje się w czołówce najbardziej rozpoznawalnych prezenterek telewizyjnych.

TVN zakończył emisję You Can Dance w 2016 roku. Oglądalność formatu była coraz słabsza, ale nie zraziło to TVP do wykupienia licencji i wskrzeszenia produkcji pod zmodyfikowaną formułą. Nie tylko zmieniono nazwę z Po prostu tańcz na Nowa generacja, ale też zawężono przedział wiekowy uczestników, ograniczając się jedynie do dzieci.

W gronie jurorów You Can Dance w TVP znaleźli się Agustin Egurrola, który przeszedł do publicznego nadawcy z TVN, oraz debiutujący w nowym fachu Misza KostrzewskiKlaudia Antos. Oboje związani są z tańcem. Misza (prywatnie brat Małgorzaty Rozenek) jest specjalistą w dziedzinie baletu. Występował w Rosji i we Francji. Z kolei Klaudia to zawodowa tancerka. Na swoim koncie ma m.in. występ z Jennifer Lopez podczas słynnego, najlepiej oglądanego od lat Super Bowl w 2019 roku.

Program w TVP wygrała 12-letnia Karolina Olszewska z Dębicy. W nagrodę otrzymała czek o wartości 100 tysięcy złotych.

Jastrząb Post udało się dowiedzieć, że dwojga z jurorów nie zobaczymy w drugiej edycji You Can Dance. Nowa generacja. O szczegółach poinformowała nas osoba z produkcji.

Nowe jury w You Can Dance w TVP

Po pierwszym sezonie odświeżonego show zdecydowano się na spore roszady w gwiazdorskiej części obsady. Od września nie zobaczymy już Miszy Kostrzewskiego i Klaudii Antos. Pojawi się jednak Agustin, który ocenia popisy uczestników od początku emisji You Can Dance w Polsce. Udało nam się ustalić, że nowi jurorzy nie są związani ze światem tańca, co stanowi sporą różnicę, porównując poprzednich ekspertów.

Jedynym jurorem, który zostanie w nowej edycji będzie Agustin Egurrola. Nie będzie już Klaudii Antos oraz Miszy Kostrzewskiego. Zamiast nich będą dwie osoby, znane, ale nie do końca związane z tańcem. Jedynym autorytetem tanecznym ma być Egurrola. Trwają poszukiwania jurorów – mówi Jastrząb Post osoba z produkcji.

Nie tylko w jury pojawią się nowe twarze. Co z prowadzącymi?

Ida będzie nadal prowadzącą. Nie wiadomo co z Roksaną Węgiel. Najprawdopodobniej będzie nowa, młoda, śpiewająca gwiazda – kwituje nasz informator.

Nowe twarze w You Can Dance poznamy najpóźniej na przełomie lipca i sierpnia, czyli gdy TVP rozpocznie kręcenie odcinków z jurorami. Obecnie trwają precastingi (bez jurorów) do 2. edycji. Najbliższe zaplanowane są na:

 • 18 czerwca (sobota) – Egurrola Dance Studio, Sky Tower we Wrocławiu
 • 19 czerwca (niedziela) – Egurrola Dance Studio, Silesia City Center w Katowicach.
 • 1 lipca – Studio Tańca Feniks, ul. Poleska 85, 15-784 Białystok

Spodziewaliście się takiej rewolucji w telewizyjnym hicie?


Misha Kostrzewski, Klaudia Antos, Agustin Egurrola - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Misha Kostrzewski, Klaudia Antos, Agustin Egurrola - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Karolina Olszewska, Ida Nowakowska - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Karolina Olszewska, Ida Nowakowska - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Roksana Węgiel - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Roksana Węgiel - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Komentarze

 • Gość pisze:

  Widza na temat P Kostrzewskiego bardzo ograniczona.Nigdy w Rosji nie tańczył.Jastrzab trochę więcej pracy i wiedzy w te artykuły !

 • Kaku 04 pisze:

  Sara James ❣️była by świetna prowadząca z młodych wokalistek ❤️

 • Kato 23 pisze:

  Pewnie nowa młoda prowadząca zamiast ROKSANY WEGIEL będzie VIKI GABOR 🤔😏bo głównie te dwie gwiazdy są teraz wszędzie

 • Gość Nela pisze:

  Najwyraźniej to Egurola dyktuje tu warunki.Misza mu nie odpowiadał bo się stanowił dla niego konkurencję.I niestety ani Gonia ani tatuś Kostrzewski nie mogą nic zrobić.Nie ma pracy więc i miłość Miszy do fryzjerki się skończyła .

 • GośćViola pisze:

  Michał był super

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia kiedys mlny dzis bldy troche jaj troche pieprzu troche zielska i jajecznica gotowa niech lód decyduje ha ha ludzie psychiczni nie mają snów mają wizje jestesmy brzytwy i jestesmy ostrzy to jest pan i pani kowalscy zabiliscie im mame tate dzieci psy rybki mają s4ekiery młotki baykary tez lubieją się bawić ha ha ale mamy list zelazny wow powodzenia miszcze i tak to miało wyglądac ale jest inflancja ha ha i to tyle

 • GośćJola pisze:

  Nareszcie znika ten Michał bo denny jak tajego siostra

 • Gość pisze:

  Szkoda, że nie będzie Klaudii i Miszy, Egurola ok, Ida też, ma super kontakt z dziećmi, tylko nie Roxi bo jest nijaka, niech jest Sara James ewentualnie Edyta bo się sprawdziła

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×