Xavier Wiśniewski szczerze o swoim znanym nazwisku. Pomaga mu czy szkodzi? [WIDEO]

Mandaryna i Michał Wiśniewski są rodzicami dwojga dzieci. Starszy syn Xavier wkracza właśnie do show-biznesu. Zdradził, czy jego nazwisko było dla niego przeszkodą.

Xavier Wiśniewski urodził się w 2002 roku. Jest synem Mandaryny oraz Michała Wiśniewskiego. 19-latek bez wątpienia odziedziczył talent muzyczny po swoich rodzicach. Kilka dni temu wydał utwór Mgła, w którym rapuje o śmierci, strachu oraz ucieczce. Doczekał się publicznej recenzji piosenki od własnego ojca:

Xavier zgrabnie dobiera słowa. Nie napiszę, że po tacie bo robi to inaczej. Przesłuchałem ten utwór kilkanaście razy i jeśli to nie fikcja literacka to jest raczej jednoznaczny. Wiem, że jest w szczęśliwym związku, że niczego mu nie brakuje ale jeśli jest choć w części prawdziwy to chyba mam prawo czuć się zaniepokojony? A może przesadzam i staje się za bardzo konserwatywny? Oby nigdy nie spie**olił z tego świata. My son – my pride.

Xavier Wiśniewski szczerze o swoim nazwisku

W sobotni wieczór odbyła się huczna premiera nowego teledysku Mandaryny. Piosenkarka spontanicznie, po 16-latach postanowiła nagrać klip do utworu Love Is Just A Game. Gwiazda zaprezentowała obrazek, w warszawskim klubie GLAM oraz wystąpiła dla zebranej publiczności.

Na miejscu obecny był również Xavier. Chłopak dumnie promował na swojej koszulce wizerunek mamy. Reporterka Jastrząb Post, korzystając z okazji, postanowiła zadać mu kilka pytań. Młody muzyk zdradził, czy znane nazwisko było dla niego uciążliwe:

To wszystko zależy od sytuacji. To nazwisko dużo mi pomaga. Łatwiej mi jest zdobyć nowe znajomości w świecie, w którym żyje mój tata i moja mama. Teraz mi to też może trochę pomóc, bo jestem w muzyce – zapewnia.

Zdaniem nastolatka, znane nazwisko nakłada na niego także sporą presję:

I oczywiście wydaje się, że to dużo ułatwia. Ale to też nakłada na nas dużą presję, że wymagane jest od nas więcej dlatego, że jesteśmy synem, czy córką danej osoby. Ale ja lubię wyzwania, mi to nie przeszkadza i ja jestem dumny, że jestem dzieckiem moich rodziców.

Jesteście fanami rodziny Wiśniewskich?


Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski

Michał Wiśniewski z synem Xavierem All-ONS_1063765234-AAA_3

Michał Wiśniewski z synem Xavierem

Xavier Wiśniewski skończył 18 lat

Xavier Wiśniewski skończył 18 lat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×