Michał Wiśniewski zablokował Mandarynę w social mediach. Kłótnię gwiazd komentuje ich syn: „Rozmawiałem z jednym i drugim”

Xavier Wiśniewski o kłótni rodziców

Xavier Wiśniewski o kłótni rodziców

Xavier Wiśniewski o kłótni rodziców. Jak ocenia zachowanie Michała Wiśniewskiego, który zablokował Mandarynę na Instagramie?

Mandaryna i Michał Wiśniewski rozwiedli się w 2006 roku, a mimo to wciąż są ze sobą łączeni przed media. Wszystko za sprawą działalności w tej samej branży i dzieci, które dostarczają im wielu powodów do dumy. Fabienne spełnia się jako tancerka, a Xavier nagrywa piosenki. Nie korzysta z finansowego wsparcia rodziców. Na wszystkie projekty wykłada pieniądze z własnej kieszeni.

Ambitny nastolatek co jakiś czas pojawia się w mediach. Głównie wspiera rodziców, z którymi na co dzień współpracuje, przejmując część spraw organizacyjnych. Tym razem pojawił się na konferencji promującej festiwal w Sopocie, który odbędzie się w dniach 20-22 maja. Jedną z gwiazd wieczoru będzie zespół Ich Troje, którego liderem jest jego ojciec.

Xavier za kulisami porozmawiał z reporterką Jastrząb Post.

Xavier Wiśniewski o kłótni rodziców – Mandaryny i Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski niedawno zdradził nam, że zablokował swoją pierwszą żonę na Instagramie. Podpadła mu po tym, jak oceniła w mediach jego zachowanie względem Karoliny Pisarek. Artysta nie ukrywa, że wolałby, gdyby Mandaryna zadzwoniła do niego i powiedziała mu to wszystko w cztery oczy.

Jakie spojrzenie na całą sprawę ma syn pary – Xavier?

Mnie się wydaje, że media troszkę bardziej pompują ten problem, niż on faktycznie jest. To jest sprawa między nimi, ja się w to nie chcę mieszać, rozmawiałem z jednym i drugim, i po wysłuchaniu obydwu stron dochodzę do wniosku, że oni załatwią to między sobą i będzie w porządku – powiedział Jastrząb Post.

Czy Xavier prosił tatę, aby ten odblokował Mandarynę na Instagramie?

Oni podejmują własne decyzje. Oni są dorośli, oni to sobie załatwią. To nie jest moja sprawa. Jest to moja sprawa jeżeli chodzi o rodzinę. Ale z tego co wiem i z tego co widzę, my mamy dobre relacje rodzinne. Nie jest to coś, czym powinienem się nawet przejmować.

Podzielacie jego zdanie?


Michał Wiśniewski i Mandaryna - ślub 2003

Michał Wiśniewski i Mandaryna - ślub 2003

Mandaryna i Michał Wiśniewski w Dzień Dobry TVN

Mandaryna i Michał Wiśniewski w Dzień Dobry TVN

Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski

Komentarze

 • Gościowa pisze:

  Xavier spoko, rozsądny chłopak. Mądrze mówi.

 • Gość pisze:

  Mandaryna to druga żona,nie pierwsza

 • Gość pisze:

  Xavier tez spełnia się jako tancerz, jak wy robicie research

 • Konan pisze:

  Fajny syncio. Taka rozdmuchana afera, mozna sie posmiac. No tak, w sumie followy i lajki to wyznacznik szacunku w dzisiejszych czasach. To sie w sumie przeklada na życie. wsrod gwiazd szołbiu najbardziej, bo wszystko jest wystawione publicznie. W sumie usuwanie kogoś ze znajomych to oznaka niedojrzałosci, szczególnie swoich eks partnerów. Wystarczy tylko umieć rozmawiać, a nie się obrażać. A jak spojrzec z innej strony to (jak ten Ksawier powiedział) to nie są problemy. Mandaryna i Wiśniewscy fajni ludzie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×