Szukaj

Sandra Kubicka i Karolina Pisarek o wyborach prezydenckich. „Wszyscy wiedzą, na kogo zagłosuję”

Wybory prezydenckie: Kubicka i Pisarek

Wybory prezydenckie: Kubicka i Pisarek

Wybory prezydenckie 2020. Jak w drugiej turze zagłosują Sandra Kubicka i Karolina Pisarek? O to zpytała ich nasza reporterka.

Już w niedzielę, 12 lipca, o godzinie 21.00 dowiemy się, kto wygrał drugą turę wyborów prezydenckich. O pełnienie najważniejszej funkcji w kraju walczą już tylko Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda. Sondaże przedwyborcze zmieniają się z każdym dniem. Według najnowszych prognoz różnica między kandydatami będzie minimalna. Niewykluczone, że o wyniku zdecydują pojedyncze głosy.

Wybory prezydenckie. Jak zagłosują Karolina Pisarek i Sandra Kubicka?

Wiemy już, że w pierwszej turze karty do urn wrzuciło 64,51% wyborców – to prawie 19,5 miliona Polaków. Tak wysoki wynik zrobił wrażenie nie tylko na politykach, ale także na Karolinie Pisarek, która z dumą przypomniała wyczyn, jaki udało się nam osiągnąć. Modelka ma nadzieję, że w drugiej turze do lokali wyborczych wybierze się jeszcze więcej osób.

Pisarek w rozmowie z naszą reporterką nie chciała zdradzić, na kogo zagłosuje. Finalistka Top Model uważa, że ujawniając nazwisko swojego faworyta, narazi się części swoich obserwatorów.

Nie będę mówiła na kogo głosuję, bo później będzie burza w internecie. Natomiast jestem mega dumna z naszych Polaków, którzy głosowali, bo frekwencja była wysoka. Gratuluję, dziękuję i oby tak dalej. Teraz druga tura i zachęcam wszystkich, aby głosować.

Sandra Kubicka również wybiera się na niedzielne głosowanie. Co prawda nie chciała dokładnie powiedzieć, którego kandydata poprze, ale zapewniła, że „wszyscy wiedzą, na kogo zagłosuje”.

Głosujcie kochani, bo to my tworzymy nasz kraj i mamy szansę, aby to wszystko odmienić. Wiem, na kogo będę głosować. Myślę, że wszyscy wiedzą, na kogo zagłosuję.

Oddacie swój głos 12 lipca? Przypomnijmy, że lokale wyborcze na terenie kraju będą otwarte do godziny 21.00.

A jak zagłosują Tadeusz Muller, Marta Wierzbicka i Zosia Ślotała? Zobacz nasz materiał wideo:


Agata Duda i Andrzej Duda - romantyczne zdjęcie

Agata Duda i Andrzej Duda - romantyczne zdjęcie

Rafał Trzaskowski i Małgorzata Trzaskowska

Rafał Trzaskowski i Małgorzata Trzaskowska

Karolina Pisarek - premiera perfum Sandry Kubickiej

Karolina Pisarek - premiera perfum Sandry Kubickiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×