Gwiazdy o wyborach. Karwan bardzo konkretnie, za to komentarz Jeżowskiej powinien przekonać nieprzekonanych

Wybory prezydenckie 2020. Opinie gwiazd

Wybory prezydenckie 2020. Opinie gwiazd

Gwiazdy o wyborach prezydenckich 2020. Majka Jeżowska, Ania Karwan, Tomasz Karolak zachęcają Polaków do głosowania, które odbędzie się już w najbliższą niedzielę.

28 czerwca w Polsce odbędzie się pierwsza tura wyborów prezydenckich. Według najnowszych sondaży największe szanse na zwycięstwo mają Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski i Szymon Hołownia. O tym kto wygra starcie, zdecydują głosy milionów wyborców. Już teraz szacuje się, że do urn pójdzie ponad 60% społeczeństwa.

Gwiazdy zachęcają do pójścia na wybory prezydenckie 2020

Gwiazdy od lat dają dobry przykład i zachęcają swoich fanów do udziału we wszelkich głosowaniach. Nie inaczej jest tym razem. Tomasz Karolak w rozmowie z naszą reporterką przyznał, że nic nie łączy Polaków tak jak wybory.

Zdecydowanie tak. Zachęcam wszystkich, żeby poszli, bo znowu mamy szansę poczuć się wspólnotą, co Polakom się rzadko zdarza. Np. w obliczu pandemii koronawirusa na początku czuliśmy się wspólnotą, dopóki nie zauważyliśmy pewnych pęknięć w tych doniesieniach, informacjach itd. Myślę, że wybory są takim obywatelskim przywilejem, budującym pewną świadomość społeczną. A to, kto na kogo głosuje, to każdy ma w sercu.

Ania Karwan jeszcze raz podkreśliła, że najbliższa niedziela jest bardzo ważnym dniem, który będzie miał wpływ na przyszłość narodu.

Szalenie ważny termin. 28 czerwca. Od każdego z nas zależy, jak nasz kraj będzie wyglądał. To wszystko naprawdę może się poukładać i może być bardzo dobrze. Jeśli zdecydujecie się państwo, aby wziąć odpowiedzialność i pójść głosować.

Z kolei Majka Jeżowska w piękny sposób zaapelowała do wszystkich, którzy nie są jeszcze przekonani do udziału w wyborach.

Zawsze głosuję i uważam, że to jest obowiązek każdego z nas. I tu nie ma absolutnie wymówki, że nie ma się na kogo zagłosować. Zagłosuj na kogoś, kto jest najbliższy twojemu myśleniu, ale zagłosować trzeba. Musimy mieć realny wpływ na to, co się dzieje.

Wybieracie się na wybory?


Tomasz Karolak – Sala samobójców: Hejter

Tomasz Karolak – Sala samobójców: Hejter

Majka Jeżowska – Studio Star Voice. Gwiazdy mają głos, odcinek 1

Majka Jeżowska – Studio Star Voice. Gwiazdy mają głos, odcinek 1

All-ONS_1063975098-AAA

Anna Karwan – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×