Na kogo gwiazdy głosują w wyborach? Syn Gessler zmienił faworyta po pierwszej turze. A Ślotała i Wierzbicka?

Na kogo głosują gwiazdy w wyborach prezydenckich?

Na kogo głosują gwiazdy w wyborach prezydenckich?

Druga tura wyborów prezydenckich przed nami. W decydującym starciu udział biorą Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Na którego z nich zagłosują gwiazdy? O to zapytała nasza reporterka.

12 lipca uwaga całej Polski skupiona będzie na drugiej turze wyborów. O stanowisko prezydenta RP ubiegają się już tylko Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. O tym, kto przez najbliższe pięć lat będzie reprezentował nasz kraj na arenie międzynarodowej, zdecyduje naród.

Wybory prezydenckie 2020. Na kogo głosują gwiazdy?

Wśród osób uprawnionych do głosowania nie brakuje gwiazd. Wiele znanych postaci głośno mówi o swoich poglądach tak jak syn Magdy GesslerTadeusz Muller. Restaurator przyznał w rozmowie z naszą reporterką, że w pierwszej turze oddał swój głos na Roberta Biedronia. Kogo poprze za tydzień?

Wybieram się 12 lipca na drugą turę głosowania. To, na kogo zagłosuję chyba widać w moich oczach. Głosuję na jedną i słuszną partię w tych wyborach. Wcześniej głosowałem na Roberta Biedronia i czekam na drugą turę. Bardzo ważne jest to, aby po tych pięciu latach niestabilnych rządów wreszcie do władzy doszli ludzie tolerancyjni, otwarci na inność, równość i Europę. Na to bardzo liczę – powiedział Tadeusz Muller.

Zosia Ślotała uważa, że Polska potrzebuje nowego prezydenta. Tym samym wyraźnie zasugerowała, że w drugiej turze poprze Rafała Trzaskowskiego.

To jest mój przywilej i obowiązek obywatelski, żeby głosować. Ogromna frekwencja w tym roku, mam nadzieję, że przy drugiej turze będzie jeszcze większa. Były niestety problemy, jeżeli chodzi o głosowanie za granicą. Moja siostra, która mieszka w Londynie wystąpiła o pakiet do głosowania, którego nie dostała. Więc są luki, jeżeli chodzi o organizację. Miejmy nadzieję, że to się poprawi przy drugiej turze. Trzymam kciuki, za mojego kandydata, na którego głosowałam. Politycznie się nie wychylam, aczkolwiek myślę, że jest czas na pewną zmianę.

Marta Wierzbicka bez ogródek zdradziła, obok czyjego nazwiska na karcie wyborczej postawi „x”.

Byłam na wyborach już o godzinie 12. Odstałam swoje w kolejce i potem popędziłam do teatru. W domu czekałam na wieczór wyborczy. Mój kandydat dostał się do drugiej tury. Będę zagrzewać do walki na swoich social mediach i zachęcać do głosowania na swoim instagramie. Głosuję na Rafała Trzaskowskiego.

Wybieracie się na drugą turę wyborów?


Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski

Andrzej Duda wygrał pierwszą turę wyborów prezydenckich

Andrzej Duda wygrał pierwszą turę wyborów prezydenckich

Tadeusz Muller – ELLE Men, jesień 2019

Tadeusz Muller – ELLE Men, jesień 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×