Wojtek Gola rozgadał się o relacji z Wiktorią Gąsięwską. Jest w jego typie? Po tych słowach nie ma wątpliwości, czy pasują do siebie

Wojtek Gola o relacji z Wiktorią Gąsiewską

Wojtek Gola o relacji z Wiktorią Gąsiewską

Wojtek Gola o relacji z Wiktorią Gąsiewską. Co ich łączy? Czy aktorka jest w jego typie? Na te i inne pytania odpowiedział reporterce Jastrząb Post.

Wiktoria GąsiewskaAdam Zdrójkowski przez trzy lata uchodzili za jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Razem pojawiali się na stołecznych imprezach i wspólnie udzielali wywiadów, w których opowiadali o dalekosiężnych wspólnych planach. Tym większe było zaskoczenie, gdy rok temu wyszło na jaw, że ich płomienne uczucie zgasło.

Zaczęło się od zdjęć paparazzi z afterparty po finale 12. edycji Tańca z gwiazdami, na których występujący w show tancerz, Jakub Lipowski, czule obejmował Gąsiewską. Para wymieniała się nie tylko uściskami, ale również pocałunkami i trzymała się za ręce, wychodząc z klubu.

Kilka tygodni później Wiktoria i Adam potwierdzili najgorsze – to nie był kryzys, a smutny finał długiej relacji. Obecnie oboje układają swoje życie na nowo.

Zdrójkowski jest singlem, na którego twarzy znów gości uśmiech, a Gąsiewska co jakiś czas łączona jest z nowym przystojniakiem. Ostatnio wiele emocji wywołały jej zdjęcia z członkiem organizacji Fame MMA i byłą gwiazdą Warsaw ShoreWojtkiem Golą. Mężczyzna opowiedział nam o łączącej ich relacji.

Wojtek Gola o relacji z Wiktorią Gąsiewską

Wojtek pojawił się na planie Tańca z gwiazdami. Reporterce Jastrząb Post zdradził, że został zaproszony nie przez Wiktorię, która prowadzi kulisy show w Polsat Cafe, a przez uczestniczkę programu – Natalię Janoszek:

Akurat dzisiaj zaprosiła mnie Natalia. Także nie Wiktoria. Ale to tak bardziej po koleżeńsku. Przyszedłem jej kibicować i wspierać.

Czy on sam widziałby siebie na parkiecie Tańca z gwiazdami?

Myślę, że jest to bardzo czasochłonne, wymaga dużo wysiłku, nie wiem, czy ten czas by się znalazł. Na pewno jest to niesamowita przygoda, a ja lubię wyzwania. Musiałbym to bardzo mocno przemyśleć i zaplanować czas.

Jakie relacje łączą Wojtka z Wiktorią?

Uważam, że Wiktoria to jest wspaniała dziewczyna. To bardzo pozytywna, radosna osoba. Wszędzie jest jej pełno. Jest to moja dobra koleżanka.

Czy Gąsiewska wpisuje się w ideał piękna Wojtka?

Jest bardzo atrakcyjną dziewczyną. Wiele osób myśli, że ja wolę takie dziewczyny sztuczne, a jednak ja bardziej wolę delikatne kobiety.

Cała rozmowa poniżej.


scena z: Wojciech Gola, Wiktoria Gąsiewska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Wojciech Gola, Wiktoria Gąsiewska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

fot. AKPA

scena z: Wiktoria Gąsiewska, Mateusz Trąbka, Wojciech Gola, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Wojciech Gola

Wojciech Gola

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×