Szukaj

Wojciech Mecwaldowski odrzucił propozycje z telewizyjnych hitów. Co mu nie odpowiadało? [WIDEO]

Wojciech Mecwaldowski

Wojciech Mecwaldowski

Wojciech Mecwaldowski jak do tej pory nie skusił się na wystąpienie w żadnym programie telewizyjnym. Dlaczego? O to zapytała go nasza reporterka.

Wojciech Mecwaldowski to aktor o bardzo ugruntowanej pozycji w świecie filmu. Na swoim koncie ma role w największych filmowych hitach. Ogromną rozpoznawalność przyniósł mu udział w serialach Usta usta i Druga szansa. Regularnie gości także na deskach teatrów. Mimo ogromnej popularności i uznania widzów aktor nie zdecydował się na występ w żadnym programie rozrywkowym.

Wojciech Mecwaldowski o swoich występach w telewizji

Nie ma obecnie stacji telewizyjnej, która nie miałaby w swoim portfolio programu z udziałem gwiazd. Znani i lubiani pokazują swoje umiejętności taneczne, wokalne czy sportowe. Sprawdzają wiedzę i umiejętności w różnych dziedzinach, i pozwalają poznać się fanom z zupełnie innej strony. Wiele znanych osób chętnie przyjmuje propozycje udziału w takich formatach. Wśród nich nie ma jednak Wojciecha Mecwaldowskiego.

Aktor jak do tej pory nie zdecydował się przyjąć propozycji od żadnej stacji telewizyjnej. O tym, dlaczego nie zobaczymy go w Tańcu z gwiazdami, Agencie czy Twoja Twarz Brzmi Znajomo, opowiedział w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Ja od lat miałem zaproszenia do programów typu: tańczenie, śpiewanie i wszystko, co było możliwe. Ale mnie to po prostu nie interesuje. Nie mówię, że to potępiam, bo ktoś może to robić i czuć się świetnie.

Dla Wojciecha najważniejsza jest praca w zawodzie.

Ja jestem aktorem, gram sobie w teatrze i serialu. To mnie interesuje. Nie robię nic innego i naprawdę mało mnie interesuje, co kto o tym myśli.

Podzielacie jego zdanie?


Wojciech Mecwaldowski - Usta usta 2

Wojciech Mecwaldowski - Usta usta 2

Wojciech Mecwaldowski – festiwal filmowy w Gdyni 2019

Wojciech Mecwaldowski – festiwal filmowy w Gdyni 2019

Wojciech Mecwaldowski pod studiem TVP, fot. Paparazzi

Wojciech Mecwaldowski pod studiem TVP, fot. Paparazzi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×