Szukaj

Wojciech Łozowski o odejściu z Afromental: „Jak najbardziej nie żałuję”. Jakie ma relacje z Baronem i resztą?

Łozo o odejściu z Afromental

Łozo o odejściu z Afromental

Wojciech Łozowski przez wiele lat była twarzą i wokalistą zespołu Afromental. Przez 13 lat był współtwórcą sukcesu tej formacji. Podjął jednak trudną decyzję o rezygnacji. Żałuje, że odszedł z zespołu?

Wojciech Łozowski dołączył do zespołu Afromental w 2004 roku. Przez 13 lat był jednym z frontmanów grupy. Razem z kolegami z formacji udało mu się przez ten czas wydać, aż 4 albumy studyjne. Każda ich kolejna piosenka stawała się wielkim przebojem. Ich hity mogliśmy usłyszeć niemal we wszystkich polskich radiach i telewizjach muzycznych. Przez wiele lat wspólnie budowali swoją popularność. Razem z zespołem Wojtek zagrał ponad 500 koncertów i uczestniczył w wielu różnych projektach i wydarzeniach.

Wojciech Łozowski o swoim odejściu z Afromental

Przez długi czas wielu fanów zespołu nie wyobrażało sobie, by mógł on istnieć bez Wojtka. Wokalista w 2017 roku podjął decyzję o tym, że odchodzi z zespołu. Po trzydziestce przyszedł czas na zmiany w jego życiu. Przez długi czas w mediach zastanawiano się, czy za rezygnacją artysty nie stoi jakiś wewnętrzny konflikt w formacji.

Reporterce Jastrząb Post udało się porozmawiać z Wojtkiem, który opowiedział o swojej decyzji, oraz o tym, jakie relacje łączą go z kolegami z zespołu.

Wojciech Łozowski o odejściu z zespołu Afromental:

To była bardzo świadoma decyzja, która rosła we mnie przez wiele lat. Jak najbardziej nie żałuję. To było bardzo świadome, przemyślane, przeanalizowane. Mamy świetne relacje z chłopakami, wszystko jest okay, życzę im jak najlepiej i pewnie jeszcze nie raz zagramy razem.

W jednym z wywiadów Blanka Lipińska wyznała, że wraz z Baronem starają się o dziecko. Czy tak jak jego kolega z Afromental, Wojciech jest już gotowy, aby założyć już rodzinę?

Pewnie kiedyś chciałbym zostać rodzicem. Dlaczego by nie. Na razie nie planuję, ale to wszystko się samo ukształtuje. Wszechświat wie, co robi.

Całość rozmowy w materiale wideo:


Wojciech Łozowski

Wojciech Łozowski

Wojciech Łozowski – premiera filmu (Nie)znajomi

Wojciech Łozowski – premiera filmu (Nie)znajomi

Afromental

Afromental

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×