Wojciech Błach zdradził płeć trzeciego dziecka. Wybór imienia nie był łatwy: „Poróżniliśmy się” [WIDEO]

Wojciech Błach

Wojciech Błach

Wojciech Błach już niedługo powita na świecie swoje trzecie dziecko. Aktor zdradził płeć. W rozmowie z Jastrząb Post poinformował, że wybrał już imię dla dziecka.

Wojciech Błach ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Aktor od wielu lat pojawia się w najpopularniejszych produkcjach. Od blisko dekady wciela się w rolę Wojtka Szulca w serialu Na Wspólnej. Swoje umiejętności prezentuje również na deskach teatru i regularnie pojawia się na dużym ekranie.

Aktor jest idealnym przykładem na to, że można połączyć karierę z życiem prywatnym. 49-latek był w przeszłości związany z Kamillą Baar, z którą ma swojego starszego syna Bruna. 5 lat temu poślubił młodszą o 19 lat Agnieszkę Błach. Małżeństwo doczekało się potomka. Mężczyzna zdradził niedawno, że jego żona ponownie jest w ciąży:

To dobry moment, żeby się przyznać, że należymy do tych szczęściarzy, szczęściar, którym się udało jakoś te marzenia zrealizować. Pani Ania z firmy KinderKraft życzyła mi w dniu ojca, żeby mi się rodzina powiększyła i można powiedzieć, że tak od 9-10 tygodni trzymamy tę tajemnicę, że trzecie dziecko kompletuje się w brzuchu mojej żony. Dbamy o spokój, unikamy wywiadów – wyznał.

Wojciech Błach wybrał imię dla kolejnego dziecka

Wojciech Błach zdradził płeć swojego trzeciego dziecka:

Teraz jesteśmy na 100% pewni, że jest to chłopiec. Z imieniem poróżniliśmy się dlatego, że mieliśmy dla Jeremiego wymyślone imię gdyby był dziewczynką. Więc to imię wymyślone dla Jeremiego, gdyby był dziewczynką zostało dalej.  Ale, że to jest mój trzeci syn to mieliśmy w tych męskich imionach trochę niedoborów. Ale tak jak ostatnio mówiłem jest to imię na N z literką R w środku.

Aktor wyznał, czy żałuje, że żona nie urodzi mu córki:

Był taki moment, że mieliśmy z Agą wkręt na to, że to dziewczynka. Znowu coś nowego. Bo dwóch chłopców, a tu na raz dziewczynka. Ale kiedy już po 20 tygodniu na USG było widać ewidentnie, że to chłopak, to wracając do domu pomyślałem, że to będzie prościej jak to będzie chłopak, bo mamy mieszkanie 55 metrów kwadratowych i jeden pokój dziecięcy.

Wojtkowi i Agnieszce gratulujemy.


Wojciech Błach, Agnieszka Błach - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Wojciech Błach, Agnieszka Błach - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Wojciech Błach z żoną Agnieszką i synem Jeremim

Wojciech Błach z żoną Agnieszką i synem Jeremim

Wojciech Błach z żoną Agnieszką i synem Jeremim

Wojciech Błach z żoną Agnieszką i synem Jeremim

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×