Aneta Zając ma za sobą potężny Kryzys. Wojciech Błach komentuje. Był przy niej blisko, gdy była na życiowym zakręcie

Wojciech Błach i Aneta Zając

Wojciech Błach i Aneta Zając

Wojciech Błach i Aneta Zając znają się od wielu lat. Aktor szczerze wypowiedział się na temat zakrętu życiowego koleżanki. Kobieta ma powody żeby się obrazić?

Wojciech Błach od wielu lat spełnia się w aktorstwie. Sympatię widzów zdobył rolą Wojtka Szulca w serialu Na Wspólnej. Na planie produkcji pracuje już przeszło dekadę. Doskonale odnajduje się także na deskach teatru i regularnie pojawia się na dużym ekranie.

Aktor należy do tych gwiazd, które potrafią łączyć życie zawodowe z prywatnym. Nie zawsze jednak tak było. Kilka lat temu, gdy rozstał się z matką swojego starszego syna BrunaKamillą Baar. Chwilę potem związał się z Agnieszką, która teraz jest jego żoną. Kobieta jest młodsza od Wojciecha o 19 lat, jednak to nie stanęło na przeszkodzie do szczęścia:

Od początku wiedziałem, że chcę mieć rodzinę, żonę, dzieci, ale moje starania to za mało, potrzeba jest też wola drugiej strony, a z tym bywało gorzej. Agnieszka pojawiła się, kiedy mój poprzedni związek był definitywnie skończony, a ja byłem wolnym człowiekiem. Dużo rozmawialiśmy, przyglądaliśmy się, czy to naprawdę miłość, czy może tylko fascynacja. Ale najważniejsze było dla nas to, żebyśmy patrzyli na życie w tym samym kierunku – mówił o żonie w rozmowie z „Dobrym Tygodniem”.

Wojciech Błach o zakręcie życiowym Anety Zając

Wojciech Błach spotkał się na planie serialu z Anetą Zając, z którą zna się prywatnie od wielu lat. 49-latek nie ukrywał podziwu, kiedy reporterka Jastrząb Post zapytała go o jego przyjaciółkę:

Każda kobieta, rodząc dziecko, jest dla mnie dzielna. A jeszcze później wychowanie jest wyzwaniem dla każdego, w każdej relacji. Jeżeli naprawdę kobieta ma pod górkę, to trzeba dość poważnie wspierać i współczuć.

Aktor wrócił wspomnieniami do czasu, gdy Aneta była na zakręcie życiowym:

U nas, w tej naszej aktorskiej branży, jednak w momencie, kiedy jest kamera, albo mówimy akcja, to gra polega na tym, aby to wszystko chować bardzo głęboko. Grać te zadania, które mamy powierzone. My musimy naprawdę dużo rzeczy ukrywać i to nie tylko takich.

Jak wy radzicie sobie ze swoimi emocjami?

 


Wojciech Błach i Aneta Zając

Wojciech Błach i Aneta Zając

Aneta Zając z synami

Aneta Zając z synami

Aneta Zając pokazała synów

Aneta Zając pokazała synów

Komentarze

 • Nina12 pisze:

  Zal tych dzieci bo to one cierpia a Aneta to wspaniala kobieta a krawczyk to zwykly narcyz

 • Widz pisze:

  Nie lubie P.Zajac i raczej to się nie zmieni wspaniale to sa kobiety ktorym nikt nie pomaga a one same wychowuja dzieci pracują i na nic ich nie stać,a ta pani co uciekła do rodziców,żeby ratowali jej d.u.p.e żadna z niej aktorka ani celebrytka spasla sie jak ..
  To nie tak ze wszystkiemu winna jes jej choroba niedbalstwo i nie zadbanie o siebie to jest to ze ostatnio nosiła swetry rodem z taniego lumpeksu aż po oczach bilo

  • Gość pisze:

   Oj chyba trochę ci zazdrość oczy zaślepiła a te słowa o spasieniu są naprawdę bardzo słabe iswiadczo o tobie

  • Gość pisze:

   Cham

  • Gość pisze:

   Skurqiel. Ciebie. Nie wiesz co piszesz. Miarą czy kogoś lubię jest jej tusza. Marna ocena. Ja byłam chuda teraz jestem gruba. Wszystko przez sterydy. Nie próbuj Ch.. u nikotyna o oceniać w ten sposob

  • L pisze:

   Dzień dobry. Z takim myśleniem drogi widzi powinno się zamieszkać na bez luźnej wyspie. Zero empatii. Czy Ty kiedyś Kochalas/łeś Kogoś poza sobą? Pozdrawiam

  • Gość pisze:

   Ta wypowiedź tylko świadczy o Tobie współczuje 😷

  • Gość pisze:

   Też cię nie lubię i co?

 • Gość.PB pisze:

  Aneta Zając to wspaniała matka oraz aktorka bardzo Ja lubie

 • Gość pisze:

  Wspaniała aktorka uwielbiam ją i piękna kobieta🙂

 • Gość gościówa pisze:

  To nie Agnieszka odebrała dzieciom Anety ojca ,to on podjął decyzję o tym ,by odejść. Gdyby on nie chciał, to w życiu hy nie zwrócił uwagi na Agnieszkę ale on myślał tylko swoim ptaszkiem i wybrał kochankę, w dodatku na krótko. A teraz wije gniazdko z inną kobieta, z którą ma już dziecko i gra najwspanialszego chlopa na ziemi. Dla mnie każdy facet ,który z dnia na dzień zostawia swoją kobietę z dziećmi jest burakiem nic nie wartym i w życiu bym takiego sobie nie wzięła. Inaczej jest ,gdy o rozejściu decydują się oboje ,a inaczej ,gdy tylko jeden z partnerów za plecami drugiego znajduje kochankę i ucieka od własnej kobiety, do innej. Niektórzy faceci nie są nas warci. Działa to w dwie strony ,bo matki też potrafią być głupie i robić na złość swojemu byłemu, nie dając mu możliwości kontaktu z dzieckiem. Nawet jak facet odejdzie ,to jest to jego decyzją, a dzieci potrzebują obojga rodziców. O ile facet odszedł ,q o dzieci się troszczył i spotykał z nimi, to my jako kobiety i dobre mamy powinniśmy robić wszystko ,by dzieci miały obojga rodziców. Trzeba wtedy wyłączyć myślenie o sobie ,a włączyć myślenie o dziecku

  • Gość pisze:

   Jak szuka nie da to pies nie weźmie

  • Gość pisze:

   Przecież on nie był z Anetą

  • Gość pisze:

   To mógł przy niej być chociaż przez pewien czas żeby jej pomóc przy dzieciach jego dzieciach.Odlozyc swoje ja i swoje zakochania na bok i być przy kobiecie ktora z nim była i dala dwoje dzieci i się nimi poprostu zająć.

  • Gość pisze:

   Był z Aneta. I to długo. Jak była w. Ciąży. Zostawił. Teraz ma tłusta brzydka corke

 • Gośćaaaa pisze:

  Pani Aneto życzę szczęścia i powodzenia w życiu .

 • Gabi pisze:

  Piękna mądra kobieta . Matka wspaniałych synów. Tyle co przeszła jest dzielana. Sama też 3 dzieci sama wychowywalam

 • Ela pisze:

  Szkoda mi bardzo pani Anety Zając,musiała sama wychowywać swoje maleństwa przez Agnieszkę Włodarczyk,zabrała szyderczo ojca od dzieci! Rozbiła związek!

 • Gość ewa pisze:

  Anetko jesteś dzielna utalentowana piękna i mądra kobieta Twój rozsądek życiowy mnie zachwyca jesteś wzorem do naśladowania hejtowanie na Ciebie wyrzucaj do kosza niestety ludzie są różni już tęsknię by Cię oglądać pozdrawiam

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×