Szukaj

Wiktoria Gąsiewska szczerze o nowym singlu Julii Wieniawy: “Nie moje gusta”. Planuje wydać własną piosenkę? [WIDEO]

Wiktoria Gąsiewska Julia Wieniawa

Wiktoria Gąsiewska planuje karierę muzyczną?

Julia Wieniawa i jej utwór Nie muszę to najnowsze odkrycie polskiego rynku muzycznego. Singiel młodziutkiej aktorki i wokalistki grany przez przez wszystkie rozgłośnie radiowe, a na YouTube szybko zbiera kolejne wyświetlenia. I chociaż zdania na temat singla Julii są podzielone, to jej koleżanka po fachu – aktorka Wiktoria Gąsiewska oceniła go bardzo dobrze.

W rozmowie z Jastrząb Post wyjawiła, że choć nie są to jej muzyczne klimaty, to bardzo kibicuje Julii:

Może to nie są akurat moje gusta muzyczne, ale odbiór ma super. Ja Julii gratuluję z całego serca, niech robi to, co robi bo wychodzi jej to naprawdę dobrze.

Wiktoria jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Jej profil na Instagramie obserwują tysiące, a w Tańcu z Gwiazdami zrobiła prawdziwą furorę. Fani byli niesamowicie rozczarowani gdy odpadła i bardzo długo żądali przywrócenia aktorki do show uznając, że jej eliminacja była totalnie niesprawiedliwa. Bez wątpienia z przyjemnością usłyszeliby również jak Wiktoria śpiewa.

Czy myślała o tym, żeby pójść w ślady Julii i nagrać kilka własnych kawałków?

Ja nigdy nie mówię nie. Ale chciałaby się skupić na tym, co lubię i co mi dobrze wychodzi, czyli aktorstwo. Chciałabym dokończyć wszystkie projekty, które mam zaczęte, czekam na nowe projekty i szykuję się do akademii teatralnej, to jest mój główny cel. Zobaczymy, co będzie dalej.

Całość rozmowy w materiale wideo.

Julia Wieniawa posądza śliczną aktorkę o najgorsze: „Chce mi odbić chłopaka!”. Zobaczcie, co jej odpowiedziała [WIDEO]

Julia Wieniawa pokazała, jak urządziła swoją kawalerkę! Ma gust jak Dorota Szelągowska!

Plejada gwiazd na pokazie Dawida Wolińskiego: Małgorzata Kożuchowska, Karolina Szostak, Julia Wieniawa. Mecenasem pokazu jest Martini!


Czy Julia Wieniawa jest dobrą aktorką?

×