Wirtualna Polska

Wiktoria Gąsiewska o słowach starszego brata względem Zdrójkowskiego. Wspomniała o uczuciu, które łączyło ją z aktorem. „Kochałam” [WIDEO]

Wiktoria Gąsiewska o słowach starszego brata względem Zdrójkowskiego. Wspomniała o uczuciu, które łączyło ją z aktorem. „Kochałam” [WIDEO]

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska opowiedziała nam o swojej rodzinie. Zdradziła, jak wspaniałe relacja ma z trojgiem rodzeństwa. Co mówi na temat ostrych słów starszego brata o jej byłym chłopaku? Wspomniała o uczuciu, które łączyło ją z Adamem Zdrójkowskim. 

Wirtualna Polska

Wiktoria Gąsiewska karierę w show-biznesie robi od najmłodszych lat. Przed kamerami odnalazła się doskonale. Od dziecka grała w różnych filmach i serialach, ale zdecydowanie największą popularność przyniósł jej kultowy sitcom Rodzinka.pl. Tam występował również Adam Zdrójkowski. Młodzi aktorzy byli parą przez cztery lata. Niestety ich miłość nie przetrwała próby czasu, a fani byli nieco zszokowani, gdy Wiktoria oznajmiła, że podjęli decyzję o rozstaniu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Młoda aktorka po jakimś czasie weszła w kolejny związek. Obecnie spotyka się z Jasperem Sołtysiewiczem, którego poznała na planie serialu Barwy Szczęścia. Zakochani zadebiutowali już razem na salonach, a także w social mediach. Widać, że tworzą zgrany duet.

Wiktoria poza karierą ma bardzo udane życie prywatne. Nie tylko może liczyć na swojego partnera, ale przede wszystkim na rodzinę, z którą jest bardzo zżyta. O rodzeństwie opowiedziała przed naszą kamerą.

Wiktoria Gąsiewska o relacjach z rodzeństwem

Wiktoria nie ukrywa, że jest bardzo rodzinna i ma silną relację z dwoma braćmi i siostrą. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wróciła wspomnieniami do wczesnego dzieciństwa i zdradziła, jak wyglądają relacje z młodszą siostrą i bratem.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Ja mam dosyć sporo rodzeństwa, bo jest nas czwórka. Mam dwóch braci i siostrę. Te wspomnienia są zawsze bardzo przyjemne. Mimo że ja byłam tą jedną ze starszych. Pamiętam jak Nicolka się urodziła, byłam wtedy w ostatniej grupie przedszkola i pamiętam jak wszystkie dziewczyny woziły lalki, to ja woziłam swoją siostrę i jak koleżanka jakaś chciała ją powozić, to ja mówiłam: „Nie, to jest moja siostra i ja ją będę woziła w tym wózku”. Później urodził się Oskar i też był takim moim oczkiem w głowie i zresztą jest do dziś, takim moim małym księciem.

Inaczej układało jej się ze starszym bratem Mateuszem. Jako małe dzieci potrafili sobie zajść za skórę. Dopiero z czasem zaczęli być przyjaciółmi.

Z Matim było troszkę inaczej, bo Mati jest najstarszy troszkę się gryźliśmy i troszkę się zaczepialiśmy w takich młodzieńczych latach, ale teraz jest super. Teraz mogę jak najbardziej na niego liczyć, on na mnie. Jesteśmy takim bardzo zżytym mocnym rodzeństwem. Czasami niektórzy dziwią się. Nie wiem, ja tak zostałam wychowana, że jak mam jednego cukierka, to dzielę na całe rodzeństwo. Po prostu mamy taką ogromną więź, bo mama zaszczepiła to w nas. Zawsze mówiła, że mamy trzymać się razem cokolwiek by się nie działo, mamy sobie pomagać.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Młoda gwiazda przyznała, że rodzina jest jej odskocznią od pracy i bezpieczną przystanią.

Kocham swoje rodzeństwo i mogłabym tak stać tutaj i wymieniać ich zalety i to, co oni mi dają, ale przede wszystkim dają mi szczęście i taką odskocznię. Jak wracam do domu z pracy, to jest to dla mnie takie rozluźnienie, bo mogę sobie odrobić lekcje z Oskarem, mogę z Nicolką ponagrywać tiktoki, czy jakieś inne rzeczy, które teraz młodzież robi. Trochę się uczę też od niej takich nowoczesnych rzeczy, bo kurcze mam 24 lata i czuję się trochę jak boomer. W sensie tak mnie nazywają w domu te młodziaki nasze. Od każdego się czegoś uczę. Ja staram się też im przekazać jakąś wiedzę, którą z doświadczenia na razie przez te 24 lata uzbierałam. Także przekazujemy sobie to wszystko. Kochamy się, jesteśmy taką rodziną pełną gębą.

Wirtualna Polska

Wiktoria Gąsiewska o starszym bracie i Adamie Zdrójkowskim

Wiktoria w rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyznała, że zawsze może liczyć na swojego starszego brata Mateusza:

Jak najbardziej. Czy potrzebuje gdzieś podwózki, a aktualnie nie mam samochodu, czy jak on potrzebuje podwózki, czy jak chcemy gdzieś razem wyskoczyć. Mamy taką otwartą relację, że nie wstydzimy się też sobie mówić o jakiś naszych problemach, czy marzeniach. Też z Mateuszem często podróżuje. Byliśmy razem w Stanach pierwszy raz. Więc gdzieś tam musieliśmy sobie poradzić sami. Dużo mieliśmy takich sytuacji, gdzie musieliśmy się wspierać nawzajem. Jak na razie nam to wychodzi.

Mateusz złapał też świetny kontakt z nowym chłopakiem Wiktorii, Jasperem.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jasne. Wychodzimy razem na kręgle, chodzimy razem do kina. Właściwie to nie we trójkę, tylko jeszcze większą ekipą, bo mamy paru takich znajomych, z którymi trzymamy się od dawna. Ja też ma swoją przyjaciółkę od lat. Także mamy taką swoją paczkę, z którą staramy się ten czas wolny jakoś fajnie zagospodarować.

Gwiazdę poprosiliśmy też o komentarz w sprawie słów jej starszego brata. Mateusz został zapytany o to, czy spotkałby się z Adamem na oktagonie. W odpowiedzi na to pytanie padło kilka przykrych słów w stronę Zdrójkowskiego. Brat aktorki nazwał jej byłego chłopaka „miękką fają”, a także stwierdził, że młody aktor źle traktował jej siostrę.

Wirtualna Polska

W sensie wiesz nie chce komentować cudzych słów. Jak miał taką ochotę tak powiedział, tak czuł. Jeśli mają sobie coś do wyjaśnienia, to niech to wyjaśniają tam gdzie chcą. Czy na ringu, czy w życiu prywatnym, pod domem w sklepie, gdziekolwiek. W każym razie to jest gdzieś tam ich sprawa, chociaż sprawa dotyczy oczywiście mnie, ale nie komentowałam tego przez tyle czasu i nadal nie zamierzam. Mama nie nauczyła mnie krzywdzić osób, które kochałam, także wolę zostawić niektóre rzeczy dla siebe.

Myślicie, że Adam i Mateusz rzeczywiście zdecydują się spotkać na ringu?


Wiktoria Gąsiewska, Mateusz Gąsiewski

Wiktoria Gąsiewska, Mateusz Gąsiewski

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Wiktoria Gąsiewska, Mateusz Gąsiewski

Wiktoria Gąsiewska, Mateusz Gąsiewski

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - sylwester 2019

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - sylwester 2019

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Kika pisze:

  Ludzie ale wy jesteście tępi, naprawdę mi was szkoda tyle w was jadu i nienawiści !! jak widze takie komentarze to zastanawiam się w jakiej piwnicy was trzymali za dzieciaka i czy was wypuścili czy dalej siedzicie pod kamieniem 😂

 • Gość pisze:

  Haha , na pewno dwie pi.. się spotkają w oktagonid i zagranicznych hajs z free macają się w oktagonie 🤣🤣

 • Gość pisze:

  Jej brat próbuje się na niej wybić, tylko że ona nie jest nikim znanym

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  A kto to jest??

 • Gość pisze:

  Po co miesza swoją rodzinę w to, związek się rozpadł i po temacie, nie ogarnia widać swojego życia musi angażować swoją rodzinę

 • Gość pisze:

  Jej brat ewidentnie chcę pojawić się w mediach więc musi się wybić na siostrze logiczne najlepiej kogoś obsmarować…kretyn

 • Gość pisze:

  Uważam,że Wiktoria zadziera nosa,gwiazdorzy i uważa się za gwiazdę,a tak nie jest,jest byle jaką aktoreczka która zagrała w lubianym serialu i to tyle

 • Gracja pisze:

  Ale kręcicie raz jest z mężem raz nie po to tylko żeby pisać byle co

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×