Remont w nowym mieszkaniu Wiktorii Gąsiewskiej stanął w miejscu. 23-latka opowiedziała o problemach, z jakimi musi się mierzyć

Wiktoria Gąsiewska o nowym domu

Wiktoria Gąsiewska o nowym domu

Wiktoria Gąsiewska jesienią pochwaliła się, że kupiła swoje pierwsze mieszkanie. Aktorka pokazała wnętrza w stanie surowym. Teraz mówi o problemach, które opóźniają jej przeprowadzkę.

Wiktoria Gąsiewska po rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim postanowiła zrobić kolejny krok w dorosłość. 23-letnia aktorka w listopadzie pochwaliła się, że kupiła swoje pierwsze mieszkanie. Opublikowała nawet kilka zdjęć wnętrz w stanie surowym.

Chociaż na twarzy młodej gwiazdy rysował się szeroki uśmiech i wielka duma z tak wcześnie zainwestowanych pieniędzy we własną nieruchomość, to teraz przyszło się jej zmierzyć z problemami związanymi z pracą ekipy. Gwiazda zdradziła reporterce Jastrząb Post, dlaczego na razie nie ma szans, by przeprowadziła się do własnego gniazdka.

Wiktoria Gąsiewska o problemach z przeprowadzką do nowego mieszkania

Gąsiewska ma za sobą wyburzanie i stawianie nowych ścian. Wymieniła też instalację elektryczną. Przed nią zostało już tylko wykończenie wnętrz, co okazało się niemałym problemem. Dlaczego? O szczegółach opowiedziała przed naszą kamerą:

Jestem troszeczkę w pracy dosyć mocno zaangażowana, więc mam mało czasu, żeby pojechać do sklepu, dotknąć i kupić. Dlatego moje mieszkanie na razie stanęło na tym, że wyburzyłam wszystkie ściany, postawiłam nowe, pociągnęłam elektrykę i wszystko stanęło w miejscu, bo potrzebuję chwilę czasu, żeby pojechać do sklepu i nie kupować rzeczy w ciemno, bo to nie ma sensu.

Grafik Wiktorii jest tak bardzo napięty, że nie ma czasu, by na spokojnie zająć się zakupami niezbędnych materiałów. Zdradziła nam, nad pracą czuwają architekci, którzy sporządzili dla niej listę z linkami do sklepów internetowych, w których Gąsiewska może kupić niezbędne rzeczy. Gwiazda serialu Polsatu Kowalscy kontra Kowalcy nie chce jednak podejmować decyzji o wyborze produktów pod presją czasu.

Czekam aż będę miała chwilę i będę mogła pojechać. Mam architektów, plan jest już w pełni gotowy. Mam nawet listę zakupów, tylko potrzebuję czasu, żeby to wszystko dotknąć i ostatecznie kupić. Plan mieszkania już jest, wizualizacja od dawno. Tylko teraz wykonanie.

Jak będzie wyglądał apartament Gąsiewskiej po remoncie?

Mieszkanie jest w jasnej tonacji, w jasnych kolorach. Z odrobiną może innego, pastelowego kolorku.

Kiedy Wiktoria planuje przeprowadzkę?

Jak mieszkanie będzie gotowe, jak moja mama będzie gotowa na moje odejście. Tak się śmieje, bo moja mama musiała dopiero co pogodzić się z tym, że mój brat przeprowadził się do swojego mieszkania. I teraz dotarła do niej taka informacja, że ja też niedługo wyfrunę z gniazda.

Nie zabrakło też konkretów:

Mam nadzieję, że pół roku i będę już na swoim.

Trzymamy kciuki za przeprowadzkę Wiktorii.


Wiktoria Gąsiewska - nowe mieszkanie

Wiktoria Gąsiewska - nowe mieszkanie

Wiktoria Gąsiewska - nowe mieszkanie

Wiktoria Gąsiewska - nowe mieszkanie

Wiktoria Gąsiewska - nowe mieszkanie

Wiktoria Gąsiewska - nowe mieszkanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×