Wiktoria Gąsiewska w końcu otworzyła się na temat związku. Tylko nam powiedziała, czy pokaże partnera na ściance [WIDEO]

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska otworzyła się na temat związku. Czy aktualnie ma partnera? Tylko w rozmowie z Jastrząb Post szczerze o tym opowiedziała. 

Wiktoria Gąsiewska przez długi czas była związana z Adamem Zdrójkowskim. Niestety para się rozstała, co początkowo chciała ukryć przed mediami. Dopiero gdy do sieci trafiły zdjęcia z after party Tańca z Gwiazdami, na których można było zobaczyć młodziutką gwiazdę w towarzystwie tancerza, Jakuba Lipowskiego, potwierdzili oni, że nie są już razem.

Od tego czasu wielokrotnie spekulowano na temat nowego związku Gąsiewskiej. Ostatnio plotki znów się nasiliły, gdy na Instagramie pojawiły się fotki aktorki i Marka Kaliszuka. Chociaż pod ich zdjęciem niemal natychmiast pojawiły się komentarze, że byliby idealną parą, to wiadomo, że tych dwoje od dawna pracuje razem w spektaklu Wieczór Panieński Plus.

Czy Wiktoria Gąsiewska ma partnera?

W rozmowie z Jastrząb Post Wiktoria powiedziała, czy aktualnie ma partnera. Niestety okazało się, że dalej jest singielką. Wyznała też, czy pokazałaby chłopaka na ściance.

Jeżeli tylko miałby na to ochotę, to nie ukrywałabym nikogo. Ale nie czułabym presji i potrzeby. Jeżeli druga osoba by nie chciała się gdzieś pokazać, to wiadomo, że bym nikogo nie zmuszała. Ale na razie nie mam takich pomysłów. To jest moje pierwsze lato od 5 lat kiedy jestem singielką. Taki czas, żeby pobyć samemu i skupić się na własnych potrzebach i realizacji własnego ja jest równie ważny i myślę, że to mi służy.

Jaki mężczyzna mógłby zdobyć serce Wiktorii?

Nigdy nie miałam swojego ideału, typu faceta, jak on miałby wyglądać. Na pewno chciałabym żeby był prawdomówny i żeby było to obustronne zaufanie. A jak on będzie wyglądał czy jak się będzie ubierał, to jego sprawa.

Na koniec zdradziła nam, czy randkuje z facetami.

Nie spławiam, ale mówię, że jeszcze nie teraz, bo bardzo dużo pracuje. nie mam za bardzo czasu, aby zrobić rodzinnego grilla, a co dopiero wyjść na randkę.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska i Marek Kaliszuk

Wiktoria Gąsiewska i Marek Kaliszuk

Wiktoria Gąsiewska i Marek Kaliszuk

Wiktoria Gąsiewska i Marek Kaliszuk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×