Szukaj

Menadżer Rozenek o początkach współpracy: „Trochę się bałem”. Opowiedział też o swojej książce, która zachwyciła Małgorzatę

Wiktor Krajewski o Rozenek i nowej książce

Menedżer Małgorzaty Rozenek zdradził szczegóły dotyczące początków ich wspólnej pracy. Nie było łatwo, jednak gwiazda wpierała go od samego początku. Dzisiaj zachwyca się jego nową książką Chciałbym nigdy Cię nie poznać.

Wiktor Krajewski znany jest w show-biznesie jako agent Małgorzaty Rozenek. Jednak oprócz menedżerowania, z powodzeniem zajmuje się także pisaniem. Nie każdy wie o tym, że jest on autorem książek, w tym historycznych. Pod koniec lutego miała miejsce premiera jednego z jego ostatnich dzieł – Taniec na Gruzach. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć oczywiście Małgosi. Wzięła w nim udział, będąc w zaawansowanej ciąży, razem z mężem Radosławem Majdanem.

Wiktor nie spoczął na laurach. Czas kwarantanny okazał się dla niego szczególnie owocny. Wydał kolejną książkę, a na jej prezentację ponownie zaprosił swoją podopieczną. Gwiazda przybyła razem z rodziną, a tuż po uroczystej premierze zdecydowała się udzielić wywiadu reporterce Jastrząb Post. Krajewski także w kilku słowach zdradził, jak rozpoczęła się ich wspólna droga zawodowa.

Menadżer Rozenek zdradza szczegóły współpracy z Małgorzatą

We wtorkowe po południe odbyła się premiera piątej książki menadżera Małgorzaty Rozenek, Wiktora Krajewskiego. Książka Chciałbym nigdy Cię nie poznać to zbiór ponad 50 historii o przyjaźni. Kto zainspirował Wiktora do jej napisania?

Ta książka to ponad 50 historii dotyczących przyjaźni. Ja opisuję przyjaźń z najważniejszą dla mnie osobą czyli z babcią. Wydaje mi się, że ogólnie temat przyjaźni jest tematem bardzo wyjątkowym. Postanowiłem wykorzystać własne doświadczenia. Rozmawiałem kiedyś z Katarzyną Bondą i powiedziałem, że bardzo jej zazdroszczę, że ona potrafi pisać fikcyjne książki. Ona mi powiedziała, że to nie jest tak, że książka jest do końca fikcyjna, tylko to są historie, które widzimy dookoła siebie, ubrane w fikcje. To dało mi dużo do myślenia i tak postanowiłem napisać to, co napisałem. 

Wiktor opowiedział także o początkach znajomości z Małgorzatą Rozenek, z którą poznali się na początku kariery gwiazdy TVN-u. Pomiędzy nimi nawiązała się nić porozumienia, aż w końcu zaczęli razem ze sobą pracować.

My zaczęliśmy naszą znajomość od przyjaźni. Najpierw było to koleżeństwo, potem przerodziło się to w przyjaźń. Nie zapomnę dnia, kiedy Małgorzata zaproponowała mi, abyśmy ze sobą pracowali. Ja się trochę bałem, bo prace ze sobą to duży sprawdzian dla przyjaźni. Ale chyba nam się udaje, bo to już szósty rok wspólnej pracy. My zaczęliśmy wszystko od zupełnie innej strony, jako dwójka ludzi, która nic od siebie nie chciała poza kontaktem. Ale rzeczywiście rodzina Małgorzaty jest bardzo fajna. To są niezwykle wartościowi ludzie, którzy zdobyli moje serce

Na premierze pojawiło się wiele gwiazd. Wśród nich Małgorzata Rozenek, która od dawna wspiera swojego menadżera.

Wiktor to jest ktoś więcej niż mój przyjaciel. To jest prawie mój brat. Znamy się dosyć długo. Wiktor był drugim dziennikarzem, który przeprowadzał ze mną wywiad. Poznaliśmy się na tym wywiadzie i zaprzyjaźniliśmy się od razu. On rozumie mnie jak mało kto. Rozumiemy się bez słów. Wiktor marzył wtedy, aby rozpocząć swoją karierę pisarską. Odszedł z wydawnictwa, zaczął pisać książki i reprezentować mnie. To jest ogromne szczęście bo ja mam do niego 100% zaufania. Ta przyjaźń stała się jeszcze mocniejsza. Więc jak tylko mogę, to zawsze jestem tam, gdzie jest dla niego ważna okazja.

Rozenek zachęca Polaków do przeczytania nowej książki Krajewskiego, która na niej zrobiła spore wrażenie.

Dzisiaj jesteśmy na premierze jego bardzo ważnej książki. Jest to niezwykle intymna opowieść o miłości wnuka, dziecka do swojej babci. Ja znam z opowieści jego babcię, bardzo żałuję, że jej nie poznałam. To jest książka, która wiele o nim mówi i naprawdę rozczula. Niejednokrotnie miałam łzy w oczach, kiedy ją czytałam. To jest książka, która pozwala nam pomyśleć o relacjach, o których w dzisiejszym świecie ludzie często zapominają.

Cała rozmowa poniżej.


Chciałbym Cię nigdy nie poznać

Chciałbym Cię nigdy nie poznać

Wiktor Krajewski

Wiktor Krajewski

Małgorzata Rozenek z rodziną na premierze książki Wiktora Krajewskiego

Małgorzata Rozenek z rodziną na premierze książki Wiktora Krajewskiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×