Szukaj

Karp, śledź, 12 deserów… Czym gwiazdy najchętniej zajadają się podczas Wigilii? Anna Mucha, Marta Żmuda Trzebiatowska, Zosia Ślotała [WIDEO]

Święta Wigilia ulubione potrawy gwiazd

Święta Wigilia ulubione potrawy gwiazd

Co gwiazdy jedzą podczas Wigilii?

Według świątecznej tradycji, w czasie kolacji wigilijnej należy spróbować każdej z dwunastu potraw. Jednak jak wiadomo, każdy z nas ma swoje upodobania kulinarne. Niektórzy z utęsknieniem wzdychają do pierogów, inni kochają świątecznego karpia, a jeszcze inni zajadają się słodkościami, w rytm zasady, że w święta się nie tyje ;). A jakie potrawy królują na wigilijnym stole gwiazd?

Maciej Zakościelny to zdecydowany fan karpia:

Ja lubię bardzo karpia. Teraz jest taka moda, żeby nie jeść mięsa, nie jeść ryb, ale dla mnie karp to jest taka potrawa, która zawsze na Wigilii musiała być.

Zosia Ślotała stawia na tradycyjne przepisy, przekazywane z pokolenia na pokolenie:

Ja robię zawsze jednego śledzia, którego zawsze robiła moja babcia i ja przepis po niej otrzymałam i teraz to ja jestem za niego odpowiedzialna.

Marta Żmuda Trzebiatowska w tym roku zajmie się słodkościami i nie tylko:

Jak co roku słodkości to jest moje zadania. W zeszłym roku podobno zrobiliśmy z mężem rewelacyjny barszcz wigilijny więc chyba w tym roku też to zadania na nas spadnie

Mistrzynią kuchni wigilijnej okazała się być Anna Mucha, która w tym roku zamiast 12 potraw ma zamiar zaserwować… 12 deserów:

Ja zrobiłam dwa razy pierogi. Pierwszy raz i ostatni. Podobno robię je wyśmienite, ale problem polega na tym, że one znikają w miarę ich robienia. Podobnie zresztą jest z nalewkami. Ja jestem zdecydowanie deserowa i już mam pomysł na desery, więc nie wykluczone, że będzie u mnie po prostu dwanaście deserów.

A Wy jakie potrawy wigilijne uwielbiacie?

Za co gwiazdy kochają święta i jakie prezenty uwielbiają? Anna Mucha, Zosia Ślotała i Maciej Zakościelny zdradzili nam swoje sekrety [WIDEO]

Małgorzata Rozenek to królowa Bożego Narodzenia! Luksusowe wnętrza jej mieszkania wyglądają jak ze świątecznego katalogu!

https://jastrzabpost.pl/galerie/polskie-swiateczne-piosenki-najwieksze-hity-na-boze-narodzenie_443848.html


Anna Mucha święta

Anna Mucha święta

Anna Mucha czy Marta Żmuda Trzebiatowska, która jest piękniejszą mamą?

Anna Mucha czy Marta Żmuda Trzebiatowska, która jest piękniejszą mamą?

Marta Żmuda Trzebiatowska zaprojektowała kolekcję dla znanej marki dziecięcej La Millou

Marta Żmuda Trzebiatowska zaprojektowała kolekcję dla znanej marki dziecięcej La Millou

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×