Szukaj

Emocje w „Ameryka Express” sięgały zenitu! Gwiazdy dodawały sobie animuszu drinkami Martini, kibicując Larze Gessler! [WIDEO]

Gwiazdy oglądają Ameryka Express z Martini

Gwiazdy oglądają Ameryka Express z Martini

Gwiazdy kibicują Larze Gessler z Martini

12 września na antenie TVN mogliśmy obejrzeć drugi odcinek niezwykle popularnego programu, jakim jest Ameryka Express. W tej edycji czeka na nas naprawdę mnóstwo emocji i wspaniałych wrażeń. Jednak nie należy zapominać o tym, że najważniejsza we wspólnym oglądaniu tego typu programów jest atmosfera. I właśnie o nią zadbało Martini, organizujące wspaniały wieczór z gwiazdami, podczas którego wszyscy wspólnie kibicowali Larze Gessler i Piotrowi Sałacie.

Jak wyjawiła Piotr, ten wieczór był dla niego bardzo stresujący:

Jest super atmosfera, a poza tym przyszli wszyscy nasi znajomi, cały team Martini więc jesteśmy zadowoleni bardzo. Mam mega stres przed oglądaniem samego siebie, przed samym sobą. A co dopiero jak wszyscy inni oglądają. Ja już nie mam możliwości zmienienia tego i zareagowania, ale mam nadzieję, że im się to podoba, na razie nikt mi jeszcze nie powiedział nic złego. Mam nadzieję, że każdy odcinek będziemy tak oglądać, w podobnym towarzystwie i tak liczebnej atmosferze.

Z kolei Lara jest zachwycona tym, że mogła oglądać program w takiej atmosferze:

Myślę, że oglądanie czegoś takiego w grupie to jest takie prawdziwe przeżywanie. Super fajnie się ogląda, jak są jeszcze osoby, które były w odcinku, więc fajnie, że jest Kuba Urbański, fajnie, że przybył Michał Piróg bo on nam wiele tłumaczył jak to będzie i miał wiele, wiele racji.

Bloger Lukebook nie ukrywa, że od dawna jest fanem programu:

Jestem fanem Azja Express, a teraz jeśli akcja dzieje się w Ameryce to tym bardziej jestem fanem. Nie mogę nie kibicować, bo jest nasza Lara, nasz Piotrek z teamu Martini więc jest super. Nie sądziłem, że można zorganizować taką fajną imprezę przy okazji oglądania Ameryka Express no i w ogóle zebrać cały team w butiku Thecadesse, u chłopaków, którzy przygotowują się do pokazu, więc wszystko się tak idealnie łączy tą jesienią, że zapowiada się super.

Sabrina Pilewicz zdradziła sposób na wspaniały wieczór i wspólne oglądanie telewizji. Oto, co jej zdaniem składa się na dobrą atmosferę:

Przede wszystkim ludzie i towarzystwo, a tutaj jest mnóstwo pozytywnej energii. Dobre aperitivo, więc dobrze jak jest Martini. I dobrze gdy mamy czas i celebrujemy tą chwilę, a nie patrzymy w telefony jak to też się czasem zdarza. Tylko, jeżeli oglądamy coś to mamy ochotę i celebrujemy tą chwilę właśnie.

A wy co myślicie o wspólnych wieczorach z przyjaciółmi i oglądaniu telewizji? Lubicie?

Gwiazdy żegnały wakacje przy pysznych drinkach Martini. Tylko my wiemy co się tam działo! [WIDEO]

Gwiazdy na domówce u Jakoba Kosela! Popijając Martini opowiedziały nam o swoich sposobach na błogi relaks [WIDEO]

Tylko u nas! Gwiazdy na tajnej domówce Martini zdradziły nam jak radzą sobie z upałami! [WIDEO]


3.08 Domówka Kosela x Martini (29 of 141)Lara Gessler – prezentacja biżuterii ZoZo Design x Małgorzata Rozenek

Lara Gessler – prezentacja biżuterii ZoZo Design x Małgorzata Rozenek

Lara Gessler – Lidia Kalita, pokaz wiosna lato 2018

Lara Gessler – Lidia Kalita, pokaz wiosna lato 2018

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×