Szukaj

Wielki mecz TVN kontra WOŚP: Wiemy, kto zastąpi Oliviera Janiaka! Wszystko zdradził nam Radosław Majdan [WIDEO]

Radosław Majdan Wielki Mecz

Radosław Majdan i Piotr Kędzierski o Wielkim Meczu TVN kontra WOŚP

Śmiało można powiedzieć, że Radosław Majdan ma teraz swoje 5 minut. Wraz z Małgosią dostał nowy program w TVN, występuję w reklamach, a także – zapewne ze względu na swoje umiejętności i doświadczenie – został wybrany na trenera drużyny TVN-u przed Wielkim Meczem.

Jak sam mówi w rozmowie z naszą reporterką, jest dumny ze swojej drużyny i mówi o niej tylko w pochlebnych słowach. Wszyscy są niezwykle zaangażowani, nikt się nie oszczędza i przede wszystkim prezentują wartość piłkarską, co da się dostrzec na ich treningach. Wydawać by się mogło, że wszystko układa się pomyślenie, ale jak wiadomo los bywa bardzo przewrotny. Jakiś czas temu jeden z grających w drużynie TVN-u – Olivier Janiak miał wypadek. Niestety to wyeliminowało go z Wielkiego Meczu. Zapytaliśmy Radka, czy wie już, kto go zastąpi:

Mamy bardzo szeroką kadrę. Mamy 30 zawodników więc na każdą pozycję mamy po dwóch piłkarzy i jeszcze kilku którzy ewentualnie mogą tutaj wejść. Te zmiany, roszady i rotacja będą dość duże, więc na pewno tutaj tą lukę po Olivierze postaramy się załatać.

Można odnieść wrażenie, że Radosław nie panikuję przed meczem i stara się podejmować rozważne decyzje. A jakim jest trenerem? O to zapytaliśmy jednego z członków drużyny TVN – Piotra Kędzierskiego:

Powiem szczerze, że Radosław jest miłym człowiekiem. Tutaj na pewno nie ma zamordyzmu w naszej szatni i myślę, że obecność jego w mediach i znajomość tematu jakim jest piłka nożna pomaga mu w przekazywaniu pewnych myśli nam, laikom piłkarskim. Jest to bardzo sympatyczne współpracować z Radkiem.

Czy ta współpraca przyniesie efekty przekonamy się już 3 września podczas Wielkiego Meczu TVN vs WOŚP.

Gwiazdy trenują przed Wielkim Meczem TVN kontra WOŚP: Tomasz Lis, Stanisław Karpiel-Bułecka, Piotr Kraśko, brat Wojciecha Szczęsnego

Radosław Majdan - Wielki Mecz TVN kontra WOŚP - trening

Radosław Majdan – Wielki Mecz TVN kontra WOŚP – trening

Olivier Janiak nie zagra w wielkim meczu

Olivier Janiak nie zagra w wielkim meczu


Radosław Majdan - Wielki Mecz TVN kontra WOŚP - trening

Radosław Majdan - Wielki Mecz TVN kontra WOŚP - trening

Piotr Kędzierski 4FUN TV

Piotr Kędzierski 4FUN TV

Radosław Majdan - pokaz La Mania dla Magnum - 25.04.2017

Radosław Majdan - pokaz La Mania dla Magnum - 25.04.2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×