Wielkanoc u gwiazd w czasie pandemii. Kto i jak spędził święta? [WIDEO]

Wielkanoc u polskich gwiazd

Wielkanoc u polskich gwiazd

Blanka Lipińska, Małgorzata Socha, Baron, Kasia Cichopek… Jak gwiazdy spędziły Wielkanoc? U jednych było rodzinne, u innych romantycznie. Przegląd najpiękniejszych zdjęć ze świąt.

Wielkanoc dobiega końca, a to idealna okazja do podsumowania tego, czym polski show-biznes żył przez ostatni długi weekend. Jak gwiazdy spędziły święta w czasie pandemii koronawirusa? Było kolorowo, smacznie i rodzinnie, w wielu przypadkach oryginalnie. Przegląd najciekawszych postów z Instagrama przygotowała dla Was nasza reporterka – Karolina Motylewska.

Wielkanoc u gwiazd. Jak ją spędziły w czasie pandemii koronawirusa?

Paulina Sykut-Jeżyna święta spędziła ze swoim mężem Piotrem i córeczką Różą. W niedzielne popołudnie pojawiła się w pracy, gdzie nagrała prognozę pogody na świąteczne dni. Prezenterka pomimo pandemii nie traci pogody ducha, a wszystkim swoim fanom życzy przede wszystkim zdrowia i miłości.

Dla Blanki Lipińskiej i Barona tegoroczna Wielkanoc była wyjątkowa – to pierwsze święta, które muzyk spędził w swoim domu w Warszawie i do tego w towarzystwie nowej ukochanej. Z tej okazji, na Instagramie Barona pojawił się wzruszający wpis, w którym artysta podziękował Blance za to, że pojawiła się w jego życiu. Pisarka nie pozostała mu dłużna i na swoim Instagramie wyznała mu miłość.

Ania i Robert Lewandowscy – mimo że w tym roku święta spędzili tylko we troje, nie zapomnieli o wielkanocnych tradycjach. Na profilu Ani możemy zobaczyć pięknie udekorowany stół z wielkanocnymi potrawami. Mała Klara zaprezentowała się w ślicznej odświętnej kreacji. Swoim fanom, para życzy przede wszystkim nadziei, spokoju, bliskości i tego co najważniejsze, czyli zdrowia.

Julia Wieniawa święta spędziła w rodzinnym domu. Z okazji Wielkanocy po raz pierwszy przygotowała bezglutenowe brownie, a przepisem na ciasto podzieliła się z fanami. Aby spalić kalorie, postanowiła także poskakać na trampolinie.

Katarzyna Cichopek i jej mąż Marcin Hakiel nie tracą dobrego nastroju. Wraz z dziećmi zajęli się świątecznymi dekoracjami, które zaprezentowali na Instagramie, życząc wszystkim „Wesołego Alleluja”.

Małgorzata Socha to perfekcyjna pani domu. Korzystając z porad mamy, które otrzymała drogą online, ugotowała świąteczny barszcz, a zdjęcie jej rodzinnego, porannego śniadanie wyglądało jak z katalogu. Jeśli było równie pyszne jak piękne, to zazdrościmy takich zdolności kulinarnych. Brawo.

Krzysztof Ibisz w te święta życzy wszystkim przede wszystkim refleksji nad sobą i światem. Na swoim Instagramie nagrał dla fanów życzenia. Operatorem była jego mama. To oznacza tylko jedno – tegoroczną Wielkanoc prezenter spędził właśnie z nią.

Paulina Krupińska na czas świąt wyjechała w góry. Oczywiście w towarzystwie męża i dzieci. Czy można wymarzyć sobie lepszą scenerię?

Katarzyna Skrzynecka nie umie siedzieć bezczynnie. W czasie świąt wraz z córeczką stworzyła cudowne pisanki, a kilka dni wcześniej, korzystając z pięknej pogody, zasiała w doniczkach maciejkę, aby jak najdłużej cieszyć się wiosną i zamienić swój taras w prawdziwy ogród.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski święta spędzili w domu wraz ze swoją córeczką Polą. To ich pierwsza wspólna Wielkanoc we trójkę, więc na pewno zapamiętają ją na długo.

A jak święta spędziły inne polskie gwiazdy? Tego dowiecie się z naszej galerii zdjęć.


Paulina Sykut: dom

Paulina Sykut: dom

Paulina Krupińska - malowanie pisanek

Paulina Krupińska - malowanie pisanek

Małgorzata Socha — jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020?

Małgorzata Socha — jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×