Wielkanoc u Gardias jak Boże Narodzenie u Rozenek. Gwiazda o swoich planach na święta

Dorota Gardias o planach na Wielkanoc

Dorota Gardias o planach na Wielkanoc

Dorota Gardias najbliższe święta spędzi w pracy. Wraz z telewizyjną ekipą ma już konkretne plany. A co z jej córeczką? Zdradziła nam, jak spędzą Wielkanoc.

Wielkanoc za pasem, a to oznacza, że większość gwiazd już dokładnie zaplanowała, jak spędzi najbliższe dni. Jedni postawili na urlop w ciepłych krajach, inni zdecydowali się na tradycyjne, rodzinne świętowanie. Są też tacy, którzy potraktują święta jak zwykły dzień. Do tego grona zalicza się Dorota Gardias.

Pogodynka zdradziła reporterce Jastrząb Post swoje świąteczne plany. Gwiazda ma za sobą trudne rozstanie. Jak sama zdradziła w jednym z wywiadów – partner bardzo ją zranił. Dorota nie chciała wchodzić w szczegóły sytuacji, jaka poróżniła ją z Dariuszem Pachutem, ale z jej opowieści jasno wynika, że nie ma szans na powrót.

Jak Dorota Gardias spędzi Wielkanoc 2022?

Jakie plany na zbliżające się święta ma pogodynka?  Chociaż upłyną one Dorocie w pracy, to gwiazda nie zapomniała o córeczce, która w tym roku Wielkanoc spędzi z tatą, Piotrem Bukowieckim. Gwiazda zdradziła nam, że śniadanie wielkanocne zje z Hanią wcześniej, podobnie jak Małgorzata Rozenek wyprawiła wcześniej wigilijną kolację w ubiegłym roku.

Będę codziennie pracować. W tym roku moja córka spędza święta z tatą. Więc ja robię zawsze tak, że czy to Wigilia, czy Wielkanoc i poranne śniadanie, jeżeli nie spędzam z nią tych właściwych świąt, to zawsze robię je wcześniej. Nie ważna jest data, tylko sytuacja i emocje, które temu towarzyszą. Ja postanowiłam, że w tym roku odciążę moich kolegów z pracy, wzięłam bardzo dużo dyżurów – powiedziała Jastrząb Post.

Dorota potrzebuje wyciszenia:

W Wielki Piątek i Wielką Sobotę, albo w Wielki Czwartek wraz z Dzień Dobry TVN pojedziemy w góry, a ja kocham góry. Pójdę sobie na krótką, górską wędrówkę po livie i zostanę w pracy. Przyznam szczerze, że potrzebuję trochę oddechu, przestrzeni. Chciałabym mieć czas, aby poczytać, posłuchać, pomedytować, uspokoić pewne rzeczy w sobie związane z programem i z tym tempem, które mi towarzyszy. To będzie dobry czas. Takiego czasu potrzebuję. Oczywiście, będę w stałym kontakcie z moją rodziną. Kocham ich bardzo i będę z nimi serduchem. Oni wiedzą jaka ja jestem. Jak przyjeżdżam do domu, to daję z siebie bardzo dużo energii. A ja teraz potrzebuję tej energii dla siebie. Muszę ją w sobie zatrzymać i naładować takie moje akumulatory, od wewnątrz. Więc będą to święta spędzone częściowo w pracy w i moim domie w Warszawie.

Jakie macie plany na Wielkanoc?


Dorota Gardias z córką

Dorota Gardias z córką

Dorota Gardias z córką Hanią

Dorota Gardias z córką Hanią

Dorota Gardias z córką Hanią

Dorota Gardias z córką Hanią

Komentarze

  • Gość pisze:

    Zamilcz wreszcie Dorota co buzie otworzysz to same głupoty

  • Gość pisze:

    Taki live sumienie swiata zajechala mu pani droge a on chcial uciekac przyjmuje pani mandat 100 bld bo nie mi sie dyskutowac a mam wybor moja wina jest troche sprawiedliwosci na tym swiecie ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×