Szukaj

Małgorzata Rozenek o swoim wieku. Gwiazda zaapelowała do Polek [WIDEO]

Ile lat ma Małgorzata Rozenek? Gwiazda skomentowała plotki na temat swojego wieku. Jej postawa zasługuje na brawa. Zobacz, co powiedziała naszej reporterce.
Małgorzata Rozenek o swoim wieku

Małgorzata Rozenek o swoim wieku

Wiek Małgorzaty Rozenek wielokrotnie był powodem dyskusji internautów. Fani zarzucali gwieździe podawanie fałszywej daty urodzenia, a wszystko to przez występ w Pytaniu na śniadanie, w którym podano, że jest starsza niż wskazuje jej metryka. Oficjalnie wiadomo, że prezenterka w tym roku skończyła 41 lat.

Małgorzata nie przejmuje się plotkami i udowadnia, że wiek to tylko cyfry, które należy traktować z przymrużeniem oka:

Ja jestem najlepszym dowodem, że wiek to tylko liczba. Tak naprawdę my sami decydujemy, jak chcemy wyglądać, kim chcemy być i na jaki wiek się czujemy. Zachęcam wszystkie kobiety do tego, żeby dobrze się bawiły. Bawiły się modą, bawiły się dobą i bawiły się swoim życiem, i nie przejmowały się konwenansami – wyznała w rozmowie z naszą reporterką.

Rozenek to zdecydowanie najgorętsza „czterdziestka” w polskim show-biznesie. Jej stylizacje często budzą sporo emocji wśród internautów, co dla gwiazdy jest sporym zaskoczeniem:

Nigdy nie wybieram stylizacji po to, aby zszokowały lub zdziwiły. Bardzo często jest tak, że rzeczy, które wydawało mi się, będą źle odebrane, są odbierana super. A te które miały przejść niezauważone nagle wzbudzają jakieś kontrowersje. To sam dotyczy zdjęć na Instagramie. Nigdy nie wiem, dlaczego któreś wywołuje jakąś aferę. A tak naprawdę ja się budzę każdego dnia i mam przeczucie, że mam ochotę zrobić coś takiego, lub założyć coś takiego i to robię.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Małgorzata Rozenek pokazała, jak mieszka. Luksus aż bije po oczach. Fani nie mogą przestać się zachwycać


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - pokaz mody

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - pokaz mody

Małgorzata Rozenek - gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła

Małgorzata Rozenek - gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła

Małgorzata Rozenek w mini z H&M

Małgorzata Rozenek w mini z H&M

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×