TYLKO U NAS! Radosław Majdan rozpieszcza Małgorzatę Rozenek. Wiemy, gdzie para weźmie ślub! [DUŻO ZDJĘĆ]

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana w Czarnym Potoku

O ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana plotkuje się od dwóch lat. Para konsekwentnie nie komentuje doniesień mediów, a jedyne co wiemy oficjalnie to, że ceremonia zaplanowana jest na ten rok. Zakochani zdradzili, że w najbliższych miesiącach powiedzą sobie „tak” po tym, jak paparazzi zrobili im zdjęcia z obrączkami na dłoniach.

Kolejnym punktem, który wzbudza duże zainteresowanie jest lokalizacja i hotel, w którym Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek przyjmą swoich gości. Pojawiały się plotki, że para chce powiedzieć sobie „tak” w kameralnym gronie na południu Francji lub w Monaco, gdzie od kilku lat mieszka i pracuje jako baletmistrz brat Małgosi.

Jastrząb Post dowiedział się jednak z wiarygodnego źródła, że cała impreza zostanie zorganizowana w luksusowym ośrodku Czarny Potok w Krynicy Zdrój. Do dyspozycji nowożeńców zostanie oddany cały budynek kompleksu, w którym mieści się apartament prezydencki. Wybór nie dziwi, bo to bardzo eleganckie miejsce, na ogromnym terenie, ogrodzone i z pełnym monitoringiem. Dzięki temu łatwiej będzie zadbać o ochronę przed paparazzi i innymi niepożądanymi gośćmi. Poza tym właścicielem luksusowego ośrodka jest właściciel klubu piłkarskiego Polonia warszawa, z którym Radosław Majdan od kilku lat współpracuje.

Wesele ma w całości sfinansować przyszły pan młody. Radosław Majdan w ostatnim czasie nie może narzekać na finanse. Rozsądnie zainwestował oszczędności. Sporo pieniędzy zarobił też na kontraktach reklamowych. Gwiazdor jest twarzą marki Pako Lorente, a także ma własną linię perfum Vabun, które od czterech lat osiągają coraz wyższe wyniki sprzedaży. Zapach można kupić m.in. w sieci drogerii Hebe. Były piłkarz dał ukochanej absolutnie wolną rękę w zorganizowaniu uroczystości.

Koszty nie grają roli. Radek powiedział Małgosi, że spełni jej każde marzenie i zapłaci za wszystko. Traktuje ją jak księżniczkę i nosi na rękach. Małgosia wybrała polskie góry. Oboje są bardzo gościnni, mają wielu przyjaciół. Chcą żeby w tym ważnym dniu towarzyszyli im wszyscy bliscy, a jest ich sporo.  – mówi nasz informator

Zobacz: Czułości Rozenek i Majdana na osiedlu. Paparazzi

Wesele Rozenek i Majdana w hotelu Czarny Potok

Wybór miejsca nie jest przypadkowy. Czarny Potok to gigantyczny hotel położony u szczytu Jaworzyny Krynickiej z wysokim ogrodzeniem, które wydaje się być nie do pokonania dla paparazzi. Apartament prezydencki jest zlokalizowany w ciężko dostępnej dla gapiów części kompleksu. Do dyspozycji zakochanych będzie m.in. prywatny konsjerż. To jednak nie koniec niespodzianek.

Cały obiekt zostanie wynajęty i przygotowany dla gości Małgosi i Radka. Oprócz części hotelowej, ogromnej sali bankietowej i barów, do dyspozycji zaproszonych będzie ogromne spa, sauny i gigantyczny basen. Po weselu goście będą mogli udać się na pobliski wyciąg i podziwiać góry z wysokości – kontynuuje nasze źródło

Podobno dostęp do kompleksu odnowy biologicznej dla nowożeńców i gości to właśnie prezent od Józefa Wojciechowskiego, jednego z najbogatszych Polaków (21. w rankingu Forbes) i szefa J.W. Construction, który jest właścicielem Czarnego Potoku. Milioner od wielu lat przyjaźni się z Radosławem Majdanem. Panowie poznali się jeszcze w czasach, gdy piłkarz grał w klubie Polonia Warszawa, którego Wojciechowski był właścicielem.

W galerii zdjęcia z apartamentu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, pokojów dla gości i sali weselnej. Prawda, że całość robi wrażenie?

Zobacz: W takich luksusach mieszkają Małgorzata Rozenek i Radek Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pokazie Łukasza Jemioła (Fot. ONS)

Ślub i wesele Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana w Czarny Potok Hotel i Spa ****


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×