Szukaj

Weronika Rosati szczerze o samotnym macierzyństwie. Czy została skrzywdzona przez partnera? [WIDEO]

Weronika Rosati o samotnym macierzyństwie i Robercie Śmigielskim

Weronika Rosati o samotnym macierzyństwie

Chociaż niektórym mogło się wydawać, że życie Weroniki Rosati przypomina amerykański sen, to już jakiś czas temu okazało się, że nie do końca jest ono tak kolorowe jak przestawiają je media. Chociaż Weronika do tej pory chroniła swoją prywatność, zdecydowała się udzielić odważnego wywiadu, w którym otwarcie przyznała, że jest samotną matką i nie może liczyć na wsparcie swojego partnera.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Rosati przyznała wprost, że została okrutnie skrzywdzona:

Nie zdawałam sobie sprawy, że to jest jakiś temat tabu, który zostanie uznany, że ja się nagle otworzyłam. Dla mnie to jest temat jasny. Ja nie mam problemu z tym, żeby powiedzieć, że zostałam źle potraktowana, skrzywdzona. Nie jest to dla mnie sekretem i nie uważam, że kobiety powinny się wstydzić tego, tylko powinny mówić o tym głośno, a wstydzić się powinny inne osoby, które to robią. Dobrze, że to zostało zauważone, bo dostaję setki tysięcy maili i listów od kobiet, które utożsamiają się z tym i które zwróciły mi uwagę, że to nie jest temat poruszany.

Czy Weronika żałuje, że poruszyła temat samotnego macierzyństwa i trudnego związku w mediach?

Ja nie mówię o swoim życiu prywatnym, a i tak wszyscy uważają, że moje życie prywatne jest publiczne, bo się o nim pisze. Mnie to przestało już obchodzić. Odkąd mam córkę myślę o niej dobrze i postanowiłam, że moja córka musi mieć świadomość dlaczego jej mama podjęła pewne decyzje, dlaczego jej mama postanowiła, żeby była wychowywana bez ojca i w niepewnej rodzinie.

Cała rozmowa poniżej:

Weronika Rosati o samotnym macierzyństwie i traumie jaką przeżyła w czasie ciąży. Tyle jeszcze nie powiedziała [WIDEO]

Weronika Rosati gorzko skomentowała rozstanie z ojcem małej Elizabeth. „Żadna matka…”. Ostro!

Weronika Rosati wychowuje prawdziwą gwiazdę! Pierwszy raz zdradziła jaka jest mała Elizabeth!


Jesteś fanem Weroniki Rosati?

×