Weronika Rosati ocenia kosmetyki polskich marek: „Nigdy nie spełniły kryteriów”. Przy okazji zapytaliśmy o konflikt z Kingą Rusin

Weronika Rosati, Kinga Rusin

Weronika Rosati, Kinga Rusin

Weronika Rosati niedawno wystartowała z własną marką kosmetyczną. Już wcześniej w tej branży swoje miejsce znalazły między innymi: Julia Wieniawa, Kinga Rusin i Ania Lewandowska. Co aktorka myśli o biznesach koleżanek z show-biznesu?

Wiele osób z rodzimego show-biznesu dzięki swojej popularności spełnia marzenia i zaczyna inwestować w inne branże, tworząc marki pod własnym nazwiskiem. Zwłaszcza w czasie pandemii, gdy gwiazdy straciły sporo na swoich zarobkach, alternatywne źródła dochodów bardzo im się przydały. Już od dawna własną markę kosmetyków pielęgnacyjnych ma Kinga Rusin, która od zeszłego roku poświęca swojej firmie tak dużo czasu, że postanowiła zakończyć pracę w Dzień Dobry TVN.

Ugruntowaną pozycję na rynku beauty ma także marka należąca do Ani Lewandowskiej. W zeszłym roku z kosmetykami do makijażu wystartowała również Julia Wieniawa, a jej pomadki szybko zyskały uznanie wśród fanek.

Weronika Rosati o kosmetykach gwiazd i konflikcie z Kingą Rusin

Weronika Rosati całkiem niedawno dołączyła do gwiazd, które zdecydowały się wypuścić własną serię kosmetyków. Aktorka pod brandem Lajuu stworzyła linię do pielęgnacji ciała, która jest całkowicie naturalna, wegańska i nietestowana na zwierzętach.

W rozmowie z Jastrząb Post gwiazda zdradziła, co myśli o kosmetykach tworzonych przez koleżanki z branży:

Ja próbowałam kosmetyków Julii Wieniawy, ponieważ się przyjaźnimy. Dzięki temu mogę je próbować. Nie ukrywam, że mieszkając w Stanach rzadko używam polskich kosmetyków. Mimo że testowałam, ale nigdy dla mnie nie spełniły kryteriów. I nie chodzi o to, że ja wolę amerykańskie, tylko ja np. używam olejek amerykański, który kosztuje 10 dolarów. Czy np. krem, który kosztuje 5 dolarów. Więc to nie chodzi o cenę, to nie chodzi o to, że amerykańskie są lepsze. Tylko np. niektóre produkty amerykańskie mają bardzo stare, ale nieprzetworzone receptury.

Weronika, tworząc swój brand, nie zastanawiała się na produktami konkurencji:

Ja nie myślałam o konkurencji. Gdybym myślała o konkurencji, to tak naprawdę nie mogłabym nawet swojego zawodu wykonywać, bo bym pomyślała, że jest 10 czy 100 innych aktorek na moje miejsce i ja mogę konkurować tylko sama ze sobą, bądź z moim ambicjami. Więc w ogóle tego w ten sposób nie odbieram. Ja nawet nie wiem dokładnie jakie są ich kosmetyki, naprawdę. Więc trudno mi się odnieść do tego, czy są naszą konkurencją.

Jak skomentowała aferę z Kingą Rusin?

Nie chcę o tym mówić. Ja mam dwie premiery filmów, kosmetyki. Mam pełne życie ważniejszych rzeczy niż jakieś dramy.

Cała rozmowa poniżej.


Weronika Rosati na spacerze

Weronika Rosati na spacerze

Weronika Rosati obejrzy Oscary w piżamie

Weronika Rosati obejrzy Oscary w piżamie

Weronika Rosati w bikini

Weronika Rosati w bikini

Komentarze

 • Yanka Skolna pisze:

  Weronika mieszka w Stanach. Ja przypadkiem też. Uprzejmie Was informuję, że w Stanach nie ma w sklepach polskich kosmetyków! Skąd Weronika ma je znać? Ona się wcale nie kryguje, 9na stwierdza fakt.
  Nawiasem mówiąc może to jest okazja dla polskich firm?
  Może czas zawalczyć o rynek amerykański i wypełnić niszę?

 • Gość pisze:

  Niech pani Weronika Rosati nie chce, żebyśmy jej życie oceniali. W jakiejkolwiek dziedzinie życia, ma konflikty. Nie chce Polski. Niech tu nie przyjeżdża. Ale Ameryka jej nie chce. Osoba po liceum i płatnym kursie aktorskim w Los Angeles, na który każdy, kto ma pieniądze, może się zapisać. To ma być aktorka????????

 • Gość pisze:

  Ale haluksy!!!!

 • Gość pisze:

  Działa na mnie Rosati,jak płachta na byka.

 • Gość pisze:

  Woli amerykańskie choć, jak sama przyznała, o polskich ma bardziej niż blade pojęcie i ich nie próbowała. Poza tym fomuła „nie testowane na zwierzętach” mówi, że będzie testowane na ludziach. Czyli jeśli po posmarowaniu się tymi specyfikami coś was np. obrzuci to wiecie kogo skarżyć o odszkodowanie. Typowy medialny bełkot gwiazdeczki.

 • Gość pisze:

  ktoś widzial Rosati w NCIS? Tyle się nachwaliła a tu co? wtopa jak zwykle . Kosmetyki też tyle warte co jej cala kariera

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×