Szukaj

Zapytaliśmy Weronikę Książkiewicz o rozstanie z Markiem Bukowskim. Wygląda to ciekawiej niż ktokolwiek mógł przypuszczać! [WIDEO]

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski związek

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski związek

Czy Weronika Książkiewicz jest w związku?

W wakacje cały kraj obiegła plotka o rzekomym związku Weroniki Książkiewicz z Markiem Bukowskim. Para uwielbianych przez publiczność aktorów miała ukrywać swoją relację od dłuższego czasu, dlatego ostatni wpis aktorki zelektryzował media.

Gwiazda Planety singli opublikowała okładkę magazynu Ewy Chodakowskiej, na której zapozowała w bikini –  do zdjęcia dołączyła opis, w którym otwarcie przyznała, że nową sylwetkę zawdzięcza zmianom jakie zaszły w jej w życiu po rozstaniu z nad wyraz kochliwym partnerem. Czy chodziło o Bukowskiego? Odpowiedź jest jeszcze bardziej zaskakująca niż ktokolwiek mógł się spodziewać!

Rozczochrane i upocone Anna Lewandowska z Weroniką Książkiewicz pokazały się po morderczym treningu! W tej odsłonie możecie ich nie rozpoznać!

View this post on Instagram

Historie miłosne kończą się bardzo różnie. Jedna z moich historii skończyła się tak, że długo szukałam nowego pomysłu na siebie. Szukałam też pomysłu na to co zmienić w sobie i swoim życiu, by jak najszybciej zapomnieć o tym, co było warte zapomnienia. A zdrada zasługuje tylko na to. Jest jak chwast, który trzeba wyrwać, wyrzucić i zapomnieć. Chciałam zrobić grubą krechę i napisać nowy rozdział. Tak rozpoczęłam swoją przygodę z Ewą. Początkowo było to niewinne, ale w pewnym momencie stało się tak oczywiste, jak kawa o poranku. Treningi stały się dla mnie ważne, a samopoczucie i mniejszy rozmiar garderoby to mój puchar. Okładka jest dla mnie ważna. Przypomina mi, że warto zrobić coś dla siebie. Tylko dla siebie. 2 lata temu wstałam i ruszyłam jak Forrest Gump. Z tą różnicą, że ja nie zamierzam się zatrzymać.

A post shared by Weronika Ksiazkiewicz (@weronikaksiazkiewicz) on

Czy Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski są parą?

Okazuje się, że Weronika i Marek nigdy nie byli parą! Książkiewicz o wszystkim opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Żeby było rozstanie, to musi być związek. To jest już tak przezabawne, że jakaś plotka, która powstała na podstawie jednego zdjęcia zaczęła tak żyć swoim życiem i się roznosić, ewoluować, jestem zadziwiona, że aż tak można.

Gwiazda kina przytoczyła historię jaka przytrafiła się jej zaraz po tym, jak jeden z tabloidów przypisał jej romans z kolegą z pracy:

Tak się zastanawiałam z czego to się bierze. Bo większość ludzi, moje koleżanki, znajome, dzwoniły do mnie: „Weronika, ja się cieszę, ja się cieszę że nareszcie”, i ja tak nie wiedziałam o co chodzi. Ale po prostu wszyscy bardzo chcą, żebym ja się ustatkowała. Ja za to bardzo, bardzo dziękuję, jak się ustatkuję, to poinformuję.

Weronika otwarcie przyznaje, że obecnie jest szczęśliwą singielką:

Każdy ma inny czas na to w swoim życiu, jedni szybciej, inni później. Ja jestem w tej chwili bardzo zadowolona z tego, co mam.

Zaskoczeni?

Weronika Książkiewicz była zdradzana! Pierwszy raz opowiedziała swoją bolesną historię: „Chciałam zrobić grubą krechę i napisać nowy rozdział”

Weronika Książkiewicz zaszalała na promocjach w Biedronce. Ona nawet bez makijażu jest śliczniejsza od Angeliny Jolie!

Weronika Książkiewicz po mistrzowsku zażartowała sobie z Anny Wendzikowskiej! Po prostu petarda!


Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski z dziećmi na obiedzie

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski z dziećmi na obiedzie

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski z dziećmi na obiedzie

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski z dziećmi na obiedzie

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski z dziećmi na obiedzie

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski z dziećmi na obiedzie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×